Petunija pristato Eurovizijos atrankoje skambėsiančią dainą „Love Of My Life”

Petunija / klipo stop kadras
Petunija / klipo stop kadras
Petunija / klipo stop kadras
Petunija / klipo stop kadras
Jau netrukus prasidės nacionalinės Eurovizijos dainų konkurso atrankos. Šiemet trečią kart konkurse dalyvauja, dar spalio pabaigoje savo naujausią mini albumą „Two In Somnia” pristačiusi atlikėja ir dainų kūrėja Petunija. Su klausytojais ji dalinasi koncertine šios dainos versija.

„Rašydama šią dainą pirmiausia negalvojau apie Euroviziją. Labai norėjau ją užbaigti iki slaptai surengto savo albumo pristatymo koncerto. Po renginio išgirdau nemažai raginimų, kad ši daina puikiai tiktų Eurovizijai.

Pati labai mėgstu šį konkursą ir sau jau esu sakiusi, kad sekantį kartą  į atrankas eisiu tik su daina, kurią pati mielai išgirsčiau didžiojoje konkurso scenoje. Gerai apsvarsčiusi ir išgirdusi savo komandos pritarimą  likus pusvalandžiui iki paraiškų pateikimo termino išsiunčiau būtent šios versijos audio failą. Labai apsidžiaugiau, kai pamačiau, kad ši daina buvo atrinkta” – dalinasi dainininkė.

Daina „Love Of My Life” – tai jautri baladė sužeistoms širdims.

Petunija / klipo stop kadras
Petunija / klipo stop kadras

„Praėję metai buvo sunkūs daug kam, norėjosi sukurti dainą tiems, kuriems dabar to labai reikia” – atvirauja Petunija.

Šiuo metu baigiami „Love Of My Life” dainos studijinės versijos įrašai. Netrukus Eurovizijos gerbėjus pasieks ir oficiali  konkursui parengta dainos versija.

Šis dainos vaizdo klipas yra iš rudenį nufilmuoto ir įrašyto Petunijos ir jos grupės koncerto, kuris šių metų pavasarį išvys dienos šviesą išvys ir vaizdo bei koncertinio albumo formatais.

Pasidalink:

NAUJIENOS