BrainStorm koncertas Palangoje: grupę apšildys Latvijos Eurovizijos atstovai

Sudden Lights
Sudden Lights © Ritvars Stankevics
Sudden Lights
Sudden Lights © Ritvars Stankevics
Jau kitą penktadienį, balandžio 28 dieną, Palangos koncertų salę sudrebins Latvijos muzikos žvaigždės „BrainStorm“. Lietuvos klausytojams muzikantai paruošė savo geriausių dainų programą, o šį penktadienį paskelbė ir dar vieną staigmeną.

Palangoje kartu koncertuos ir „BrainStorm“ apšildys sparčiai kylanti Latvijos grupė ir šių metų kaimynų atstovai „Eurovizijos“ dainų konkurse Liverpulyje – „Sudden Lights“.

„Labai džiaugiamės, kad koncerte Palangoje kaip ypatingi svečiai prie mūsų prisijungs latvių grupė „Sudden Lights“, – sako „BrainStorm vokalistas Renaras Kauperis.

„Kadangi jau turėjome juos svečiuose „BrainStorm“ turo Latvijoje metu, esam tikri, kad klausytojai Lietuvoje atras dar vieną latvių muzikos perlą. Tai – jauna, talentinga grupė, kuri šiemet atstovaus Latvijai „Eurovizijoje“, sėkmės jiems!“

Vasario 18 dieną „Sudden Ligths“ su savo kūriniu „Aijā“ laimėjo atrankos konkursą „Supernova“ ir tapo Latvijos atstovais jau gegužės 9 dieną Liverpulyje, Jungtinėje Karalystėje, vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Į „Euroviziją“ netrukus po koncerto Palangoje išvyksianti grupė penktadienį socialiniuose tinkluose pasidalino vaizdo įrašu, kuriame džiaugiasi galimybe pirmą kartą koncertuoti Lietuvoje.

BrainStorm x Sudden Lights | Palanga: 

„Labai džiaugiamės, kad pirmą kartą grosime Lietuvoje, ypač kartu su grupe „BrainStorm“, į kurią visada norėjome lygiuotis“, – pasakoja „Sudden Lights“ muzikantai. „Tai bus mūsų paskutinis koncertas prieš išvykstant į „Euroviziją“, todėl stengsimės, kad jis būtų ypač smagus.“

Grupė pasakoja, kad, nors anksčiau dar neturėjo galimybės koncertuoti Lietuvoje, visada jautė stiprų ryšį su savo artimiausiais kaimynais. „Sudden Lights“ sako, kad tai bus ypatingas pirmasis kartas Lietuvoje, kuriame grupė pristatys dainas iš savo naujausio albumo ir įvyks jų šių metų „Eurovizijos“ kūrinio „Aijā“ premjera.

Muzikiniai ryšiai Lietuvos klausytojus su „Sudden Lights“ jau sieja. Prieš kelias savaites Lietuvoje buvo pristatytas jų „Eurovizijos“ dainos „Aijā“ šokių muzikos remiksas, kurį sukūrė mūsų šalies prodiuseris Leon Somov.

Sudden Lights – Aijā (Leon Somov Remix): 

Pop roko/ indie grupė „Sudden Lights“ – vienas populiariausių ir perspektyviausių Latvijos jaunosios kartos muzikos kolektyvų. 2022 metais grupė išleido savo naujausią albumą „Milijards vasaru“ ir šiais metais buvo nominuota net penkiose Latvijos muzikos apdovanojimų „Zelta mikrofons“ kategorijose.

Populiariausios iš Latvijos kilusios muzikos grupės „BrainStorm“ ir juos apšildysiančios grupės „Sudden Lights“ koncertas Palangoje vyks balandžio 28 dieną, ilgojo savaitgalio metu. Latvijos muzikantus į Lietuvą pakvietusi M.P.3 muzikos agentūra taip pat organizuoja birželio 19 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantį legendinės roko grupės „Scorpions“ koncertą.

BrainStorm – Maybe: 

Pasidalink:

NAUJIENOS