Alen Chicco apie Eurovizinį pasirodymą: „Muzika neprivalo paklusti pop standartams“

Alen Chicco
Alen Chicco / Asmeninis albumas
Alen Chicco
Alen Chicco / Asmeninis albumas
Daugelis iš mūsų esame patyrę tą hipnotišką jausmą, kylantį įsimylėjus kitą žmogų. Tą jausmą, kai oras regis net raibuliuoja, o akis aptraukęs lengvas šydas, kuria iliuziją apie JĮ – tą tave taip užbūrusį žmogų. Bet ar jis iš ties toks? Ar tai tik tavo apsvaigusios vaizduotės vaisius, savo eurovizinėje dainoje „Do you?“ klausia užburiantis atlikėjas Alen Chicco.

Planuose – naujas albumas

Prieš metus pristatęs savo pirmąjį mini albumą (EP) lietuvių kalba „Mūsų Lietuva“, pasakojantį apie paties praeitį, atlikėjas Alen Chicco šiems metams turi dar platesnių užmojų.

„Planuose yra antrasis EP, taip pat jau pradėjau dirbti ties kelių naujų projektų įgyvendinimu ir žinoma, pirmoji šių metų stotelė – „Eurovizija“, – dalinasi atlikėjas.

„Jei pirmasis mano EP albumas leido atsiverti kitokiai, alternatyviai mano kūrybos pusei, parodžiusiai, jog muzika gali būti įvairi, neprivalanti paklusti pop standartų normoms, tai antrasis albumas yra visiškai kitoks – atviras pokalbis, šnekantis apie Lietuvoje vyraujančias socialines normas. Tai bus popsas, laužantis standartus!” – intriguoja atlikėjas.

Daina lyg pasaka

Savo naują kūrybinę kelionę atlikėjas pradeda „Eurovizijos“ atrankomis, iš naujo pristatydamas save kaip artistą ir atlikėją atviru kūriniu „Do you?“, gimusiu iš dvilypio, svaigaus jausmo.

„Tai sukurta svajonė apie kitą žmogų, kurioje pasimeti tarp realybės ir fantazijos. Iliuzija ima nugalėti tikrovę ir tu įtiki savo galvoje sukurtu kito žmogaus paveikslu, kuris nebūtinai atspindi tiesą. Tas žmogus, tavo svajonių objektas, peržengia dvasines ribas, tapdamas net ne žmogumi, o tavo fantazijos padariniu“, – dalinasi kūrėjas.

„Daina yra su klaustuku, kadangi, nors tas jausmas ir sukelia euforiją, tačiau jis tuo pačiu gali būti ir labai pavojingas, tad karts nuo karto reikia įsižnybti ir budinti save iš tos iliuzijos.“

Kartais, mūsų svajonėms sužadinti, užtenka mažo fantazijos krislelio, todėl ir pačią dainą, jos melodiją, atlikėjas klausytojui seka lyg pasaką. Kūrėjo miuziklinė patirtis ir nestandartiniai aranžuotės sprendimai, kuriuos jis organiškai įpynė ir į šią dainą, sukelia siurrealistinę patirtį jos žiūrovui ir klausytojui.

„Dainoje atkuriami stiprūs, supurtantys jausmai, tai ir bandėme perteikti kartu su prodiuseriu Mark Bogdanovu“, – pasakoja Alen Chicco.

Alen Chicco – „Do you?“:

Pasidalink:

NAUJIENOS