Jazzu pristato pirmąjį naujo albumo singlą „Šalta“

Jazzu
Jazzu / Asmeninis albumas
Jazzu
Jazzu / Asmeninis albumas
Viena ryškiausių šalies muzikos žvaigždžių Justė Arlauskaitė-Jazzu, besiruošdama koncertiniam turui „Karma“ didžiausiose šalies arenose, dabar klausytojams pristato dar vieną naujieną – kūrinį „Šalta“. Kūrėja tikisi, kad naujoji daina sušildys klausytojų širdis ir namus.

Besiruošdama koncertiniam turui, talentingoji Jazzu klausytojus žada nustebinti ir naujausiu albumu. Dabar klausytojams žinoma dainininkė pristato ir pirmąjį singlą „Šalta“.

Pasak kūrėjos, norisi, kad žmonės savaime suprantamus dalykus vertintų, todėl ši daina – apie tai, apie norą, kad klausantis kūrinio širdyje pasidarytų dar šilčiau ir jaukiau.

„Labai Justiška daina, su niekuo nesumaišomas Jazzu skambesys. Taip ir norėjosi šiuo metu – kažko savo, namų jausmo, artimo, jaukaus, šviesaus. Už lango nors ir šalta – širdy rusena meilė ir šiluma. Apsikabinkit artimus, vertinkit akimirkas, buvimą kartu, nepriimkit visko, kaip savaime suprantamų dalykų – viskas yra stebuklas, išmokime juos įsileisti, patirti ir už juos padėkoti. Pasakysiu paradoksaliai, bet tikiuos, kad daina „Šalta“ sušildys jūsų širdis ir namus“, – apie premjerą pasakoja Jazzu.

Jau netrukus Jazzu leisis į inovatyvų ir kvapą gniaužiantį koncertinį turą „Karma“, kurio metu surengs pasirodymus net penkiose didžiosiose šalies arenose.

Jau gruodžio 15 d. atlikėja pasirodys Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 23 d. Kauno „Žalgirio“, gruodžio 25 d. Šiaulių, gruodžio 30 d. Vilniaus „Avia Solutions Group“ bei užbaigs gruodžio 31 d. Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje. Bilietus į koncertus platina www.jazzukarma.lt.

„Greitai išgirsite mano naują albumą, greitai ir arenų turas. Tokių įspūdingų koncertų dar neturėjau, todėl labai laukiu ir kviečiu jus ateiti švęsti kartu. Ne tik šventes, bet ir patį gyvenimą bei patį save“, – pasakodama apie būsimus koncertus džiaugiasi garsi dainininkė.

Jazzu – „Šalta“:

Pasidalink:

NAUJIENOS