Post-metalo grupė Aortes išleidžia būsimo albumo singlą: „Išgyvenome kūrybiškai sunkų laikotarpį“

Aortes
Aortes / Asmeninis albumas
Aortes
Aortes / Asmeninis albumas
Tamsaus post-metal žanro atstovai „Aortes“ (buvusi grupė „Autism“) šiandien pristato pirmąjį singlą „Devouring gloom“ iš šių metų pavasarį išleidžiamo to paties pavadinimo albumo.

„Būsimasis albumas kalba apie žmogiškuosius sunkumus. Klausydami pasiruoškite panirti į nevilties ir vienatvės nuotaikas, begalinį niūrumą, kuris mus slegia ir ryja. Kartais atrandame jėgų kovoti su šiomis emocijomis, kartais pripažįstame pralaimėjimą, tačiau visada yra viltis, kuri mus veda į priekį“, – pasakoja grupės nariai.

Nuo praėjusio albumo grupė pakeitė savo grojamą muzikos stilių, taip pat pasikeitė jos nariai. Grupė teigia, jog tai kūrybiškai buvo ypatingai sunkus laikotarpis.

„Labai džiaugiamės pagaliau turėdami galimybę pristatyti šio albumo kūrinius klausytojams. Pastarasis laikotarpis buvo gana sunkus grupei. Keitėsi muzikantai, skambesys, kas galiausiai lėmė ir grupės pavadinimo kismą“, – dalijasi „Aortes.

Naująjį albumą grupė kūrė beveik ketverius metus. Tam įtakos turėjo ir pasaulį sukausčiusi pandemija. Grupės nariai atvirauja, kad buvo kilę klausimų, ar jį apskritai pavyks pabaigti.

„Pasaulį užvaldžius pandemijai, mūsų išsikeltų planų įgyvendinimas kiek sulėtėjo. Kartais jautėme, kad žengdami vieną žingsnį į priekį, paeiname du atgal. Tačiau nepaisant visų iškilusių sunkumų, atrodo, kad pavyko įgyvendinti sugalvotą kūrybinę viziją. Šis albumas yra tamsesnis ir labiau chaotiškas, tačiau tai lyg tam tikra grupės evoliucija norimo skambesio link“, – teigia „Aortes“ nariai.

Naujausias grupės „Aortes“ albumas „Devouring gloom“ pasirodys jau vasario pabaigoje. Klausytojai norintys iš anksto užsisakyti įrašą, gali tai padaryti grupės „Bandcamp“ platformoje https://aortes.bandcamp.com.

Pasidalink:

NAUJIENOS