Leidybinę kompaniją įkūrę prodiuseriai Dommano ir Mint Out: „Norime nebūti priklausomi nuo kitų“

Mint Out ir Dommano
Mint Out ir Dommano / Asmeninis albumas
Mint Out ir Dommano
Mint Out ir Dommano / Asmeninis albumas
Elektroninės muzikos kūrėjas Domas Brazulevičius, save pristatantis sceniniu vardu Dommano, šį mėnesį išleido naują mini albumą (EP) „Parallel Lines“. Albumas taip pat tapo ir pirmuoju leidybinės kompanijos „Belong To God Records“ kūrybos vaisiu, kurią Dommano įkūrė kartu su geru draugu Mintautu Kriščiūnu – Mint Out.

Įkūrė leidybinę kompaniją

Kai prieš penkerius metus, tuomet dar vienuolikametis Domas Brazulevičius susidomėjo elektroninės muzikos kūrimu, ir pats nežinojo, kur jį tai nuves. Tačiau nepaisant nežinios ir lydimas stipraus noro, kūrėjas stačia galva nėrė į muzikos ir garsų pasaulį.

Šiandien, pasivadinęs muzikiniu pseudonimu Dommano, prodiuseris džiaugsmingai pristato savo naujausią projektą – leidybinę muzikos kompaniją „Belong to god records“, kurią įkūrė drauge su kolega Mintautu Kriščiūnu, muzikiniame pasaulyje žinomu Mint Out vardu.

Dommano
Dommano / Asmeninis albumas

„Idėją įsteigti įrašų kompaniją paskatino noras muziką kurti neribojant savęs ir nesistengiant atitikti jau esamų leidybos kompanijų standartų. Kaip rodo praktika, darbas su jau gerai žinomomis kompanijos garantuoja auditoriją ir matomumą, tad muzikos kūrinių leidimas per naujai įsteigtą kompaniją yra nelengvas iššūkis. Bet tuo pačiu tai didelė galimybė, kadangi leidžia kurti autentišką savo turinį“, – atvirauja Dommano.

Mintimis apie naują projektą dalijasi ir bendrakūrėjas Mint Out:

„Niekada nesitikėjau, kad turėsiu nuosavą įrašų kompaniją. Kai Domas pasiūlė šią idėją, labai apsidžiaugiau, nes tikiu, kad bet kokiam darbui reikalinga gera komanda, o Domas yra jaunas talentingas ir labai darbštus muzikos prodiuseris. Nedvejodamas sutikau drauge leistis į kūrybinę kelionę.“

Mint Out
Mintautas Kriščiūnas-Mint Out / Asmeninis albumas

„Iš mūsų galima sulaukti įvairiausių muzikos žanrų, nors pagrinde koncentruojamės į house, techno muziką bei visus subžanrus, susijusius su pastaraisiais. Tačiau esame pasiruošę save išbandyti ir sinematinių ar neo klasikos kūrinių pavidale.

Dar vienas svarbus dalykas apie projektą yra tas, kad šis projektas yra mūsų erdvė kurti mėgstamą muziką, čia mūsų niekas neriboja, galime įgyvendinti savo idėjas, ieškoti naujų garsų ir nebūti priklausomi nuo kitų. Laisvė yra raktas į novatorišką kūrybą“, – teigia Mintautas Kriščiūnas-Mint Out.

Pirmasis mini albumas

Pirmuoju „Belong To God Records” kompanijos leidiniu tapo prodiuserio Dommano mini albumas (EP), pavadinimu „Parallel Lines“. Jo kūriniuose dominuoja stipri boso linija ir ryškus ritmas,  neapsieinama ir be melodinių „pabraižymų“.

„Apie muziką neužtenka tik skaityti, ją būtina išgirsti. Kviečiame muzikos pasiklausymo platformų paieškos laukeliuose įvesti Dommano arba Mint Out ir persikelti į kitą dimensiją, susilieti su muzika“, – dalinasi muzikos kūrėjas Dommano.

Kviečia bendradarbiauti

Prodiuseriai pažymi, jog laukia ne tik norinčių muzikos klausytis, bet ir ją kurti bendradarbiaudami – tereikia susisiekti el.paštu soundofbtgr@gmail.com.

Dommano EP albumas „Parallel Lines“:

Pasidalink:

NAUJIENOS