Alanas Chošnau skelbia vasaros koncertą Palangoje: skambės didžiausi atlikėjo hitai

Alanas Chošnau © Rytis Šeškaitis
Alanas Chošnau © Rytis Šeškaitis
Alanas Chošnau © Rytis Šeškaitis
Alanas Chošnau © Rytis Šeškaitis
Šią vasarą atlikėjas Alanas Chošnau kviečia vasarą atidaryti kartu. Jau birželio 2 d. Palangos koncertų salėje, Palangos vasaros sezono atidarymo vakarą įvyks įspūdingas ir ilgai lauktas atlikėjo koncertas su nauja programa „Geriausios dainos".

Lietuvos populiariosios ir elektroninės muzikos žvaigždė, dainų autorius, muzikos prodiuseris ir išskirtinio tembro atlikėjas Alanas Chošnau kviečia į savo koncertą, kuriame skambės tik visiems puikiai atpažįstami ir mylimi muzikiniai hitai, sukurti per trisdešimt aktyvių kūrybos metų grupės „Naktinės personos” ir sėkmingos solinės karjeros laikotarpiais. 

„Nuo keturiolikos metų sąmoningai mačiau save tik muzikoje. Muzika man reiškia viską – kelio pradžią ir pabaigą… Gyvenu muzika ir dėl jos esu pasirengęs visą save atiduoti. Tai likimas, kurį priėmiau su meile ir pasitikėjimu. Tikiu, kad mano klausytojai tai jaučia…” (A. Chošnau)

Alanas Chošnau yra vienas iš daugiausiai hitų pristatęs Lietuvai kūrėjas ir atlikėjas, ne kartą pelnęs „Geriausias metų atlikėjas”, „Auksinis diskas”, „Geriausia metų daina” titulus Lietuvos muzikos apdovanojimuose. 

Šią vasarą Palangoje į didžiąją sceną Alanas sugrįžta su griausmingu, įspūdingu ir naujausių garso ir šviesų efektų technologijų sukurtu šou.

Koncerte „Geriausios dainos” skambės visų laikų žinomiausi Alano Chošnau atliekami hitai, įvertinti begalės ištikimų gerbėjų ir atrasti naujos kartos klausytojų.

Atlikėjas užtikrina – Palangos koncertų salėje, birželio 2 d. vakaro koncerte kiekvienam dalyviui sugrįš tik patys šilčiausi ir jaukiausi prisiminimai, sustiprės gražiausių emocijų spalvos ir mes visi panirsime į magišką muzikinę kelionę laiku… 

Bilietus įsigyti galima bilietai.lt platformoje ir bilietų kasose.

Pasidalink:

NAUJIENOS