Jessica Shy pristato antrąjį albumą „Pasaka“: įkvėpė tautosakos motyvai

Jessica Shy © Justinas Vilutis
Jessica Shy © Justinas Vilutis
Jessica Shy © Justinas Vilutis
Jessica Shy © Justinas Vilutis
Viena žinomiausių Lietuvos atlikėjų Jessica Shy pristato savo antrąjį albumą – „Pasaka“, subtiliai įkvėptą lietuviškų pasakų motyvų, kuriame – 8 naujos dainos. „Šis albumas pilnas negirdėtų muzikinių atspalvių. Pasaka – tai begalinė vaizduotė, kuri leidžia pasaulį patirti tarsi pirmą kartą“, – pristatydama albumą teigia Jessica Shy.

Antrajam albumui įtakos turėjo ir ankstyvoje vaikystėje atlikėjai skaitomos jos senelės pasakos, kurios formavo jos pasaulėžiūrą. Jessica Shy teigia, jog šis konceptualus albumas taip pat neša žinutę apie atgimusią lietuvių tautosaką: „Norėčiau, kad šis albumas prisidėtų prie mūsų tautosakos populiarumo, o klausytojai, pasakų elementus, panaudotus mano dainose, pastebėtų ir rastų laiko pasidomėti jų reikšme ir simboliais.“

Šiame albume galima išgirsti unikalų, visas dainas jungiantį, bendrą skambesį. Visas albumas – kaip viena knyga, turinti tęstinumą. „Muzikoje man visada norisi atrasti kažką naujo ir nepaliesto. Tikiu, kad šio albumo dainos maloniai nustebins klausytojus“, – sako Jessica Shy.

Albumo kūriniai yra apie įsivaizduojamus herojus, jų išgyvenimus, istorijas, bei leidžia kiekvienam klausytojui pasijausti to dalimi – „Gražiausia, jog pasakose gali būti, kuo nori, o šis albumas kartu ir mano pabėgimas į kitą realybę, kai pasaulyje aplinkui visko tiek daug“ – sako Jessica Shy.

Išskirtinis yra ir šio albumo vizualinis identitetas. Kiekviena daina turi jai sukurtą iliustraciją, o albumo viršelis – lyg iš apokaliptinio pasaulio. „Pasakos nukelia į tarpžemišką ir tik vaizduotėje egzistuojančią realybę. Tą norėjosi atskleisti ir vizualiai“, – sako atlikėja.

Dar praeitų metų pabaigoje į Jessicos Shy Arena Show Kaune, „Žalgirio“ arenoje susirinko net 10 tūkstančių klausytojų. Atlikėja kviečia susitikti liepos 7 d. jos svarbiausiame šios vasaros koncerte Klaipėdos Vasaros Estradoje. „Tai bus išskirtinės scenografijos ir patirčių koncertas, kuris atvers klausytojams šių metų Jessica Shy skambesį. Prižadu, kad kuriame tai, ko niekas dar nėra matęs“, – sako Jessica Shy.

Jessica Shy koncertas Klaipėdos vasaros estradoje liepos 7 d.

Jessica Shy –

Pasidalink:

NAUJIENOS