Jautì pristato būsimo albumo singlą: „Mes nenorime būti superžvaigždėmis”

jautì
jautì / Asmeninis albumas
jautì
jautì / Asmeninis albumas
„Dažnai lengva susireikšminti, pamiršti nuo ko mūsų muzikos kelias apskritai prasidėjo“ - sako grupės „jautì“ nariai, kalbėdami apie naują singlą. Lietuvos roko scenos atstovai kūrinį „Superstaras“ pristato kartu su šalčio persmelktu klipu.

Nenori būti „superžvaigždėmis”

Ši daina apie tai, jog grupės nariai nenori būti „superžvaigždėmis”. Tai priminimas tiek sau, tiek kitiems – išlikti paprastais ir empatiškais, vertinti mus supančią aplinką. Tai – pagrindinės savybės, kurių grupės nariai nenori pamesti.

„Norisi nepamiršti nuo ko viskas prasidėjo – nuo pirmų dainų miegamuosiuose ir repeticijų tėvų garažuose. Norisi nepamiršti tikrumo ir pačių nuoširdžiausių džiaugsmo apraiškų. Tokių, kokios buvo grupės susikūrimo pradžioje”.

Laukia naujas albumas

Simboliška, kad ši daina yra pirmasis singlas iš artėjančio albumo pavadinimu „DŽIAUGSMAS”. Grupės nariai teigia, kad “Superstaras” puikiai reprezentuoja albumą – skambesys griežtesnis nei bet kada anksčiau, pikti vokalai bei per visus kraštus trykštanti energija, kurios jautì per šį laikotarpį prikaupė.

Vaizdo klipe – priešingas dainos siužetas

Klipą grupė nufilmavo su nedidele, bet stipria ir operatyvia komanda. Režisieriumi tapo Džiugas Babenskas. Kaip jis pats sako: „pamatinė klipo siužeto dalis kilo dar pirmą kartą klausant dainos. Nusprendėme, jog bėgsime į kelionę „Superstaro“ keliu, purvais ir krauju atliepdami pagarbos ir nuoširdumo stoką (tai galima išgirsti ir dainos žodžiuose)“. Ironiška, kad daina yra apie bėgimą nuo „superžvaigdžės” gyvenimo, o klipas atvirkščiai – tai kelionė tokio gyvenimo link.

Didžioji dalis klipo buvo nufilmuota lauke, apsirengus kostiumus, su sportbačiais slidinėjant apšalusiais šaligatviais ir esant minusinei temperatūrai. „Kažkada sakėme, kad daugiau jokių klipų lauke šaltuoju metų laiku, bet dėl šio klipo buvo verta“.

Daina įrašyta kartu su prodiuseriu Snorre Bergerud „Ymir Audio“ studijoje.

„Ne tik mes, bet ir mūsų prodiuseris labai laukėme pradėti dirbti prie šio albumo kartu. Anksčiau esame kalbėję, kad norime nepabijoti išleisti trankesnį albumą nei įprastai. Labai lengvai susikalbėjome dėl ieškomo skambesio, Snorre iškart pajuto kaip “įgarsinti” šį albumą”. Albumas pilnas garsių gitarų, intensyvių būgnų ir netikėtų vokalinių variacijų.

Nors daugeliu atvejų albumas ir skamba griežtai, bet grupė dalinasi, jog jiems buvo ypač smagu kurti ir įrašinėti. „Mes tiesiog linksminomės. Stengiames nepamesti džiaugsmo visuose procesuose, kuriuos darome”.

Pilno albumo išleidimo datos grupė dar neatskleidžia, tik lakoniškai pasakė „ruoškitės 2023 metams, nes bus stipru”.

Taip pat balandžio 6 d. grupė didžiojoje “Litexpo” salėje surengs albumo pristatymo koncertą, į kurį pirmus 500 bilietų pardavė per pirmąją dieną, tad, kaip patys sako, “galima tikėtis rimto vakarėlio”.

Pasidalink:

NAUJIENOS