Leon Somov pristato Latvijos atstovų Eurovizijoje dainos „Aijā“ remiksą

Leon Somov © Pijus Veberis
Leon Somov © Pijus Veberis
Leon Somov © Pijus Veberis
Leon Somov © Pijus Veberis
Šį penktadienį pasirodė grupės „Sudden Lights“ – Latvijos atstovų šių metų „Eurovizijoje“ – konkursinio kūrinio remiksas, kurį sukūrė vienas žinomiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Leon Somov. Anot muzikos kūrėjo, kaimynų „Sudden Lights“ dainai „Aijā“ jis suteikė visiškai kitokį elektroninį skambesį.

„Gera palaikyti brolius latvius ne tik balsais, bet ir naujom kūrinių versijom“, – šypsosi Leon Somov. „Žinoma, stilistiškai remiksas ir dainos originalas smarkiai skiriasi, visiškai kitas žanras… Bet, kai daina gera, ji gali skambėti puikiai skirtinguose stiliuose, taip ir atsitiko dabar, kai „Aijā“ reinkarnavosi į „house‘o“ muziką!“

Sudden Lights – Aijā (Leon Somov Remix): 

„Džiaugiamės galimybe pirmą kartą bendradarbiauti su lietuvių prodiuseriu Leon Somov. Buvo labai smalsu ir norėjome išgirsti, kaip „Aijā“ interpretuos būtent jis“, – sako „Sudden Lights“ vokalistas Andrejs Reinis Zitmanis. „Neabejotinai, Leonas mūsų dainai rado naują skambesį ir įdėjo jį į labiau ritmišką formą. Tikimės, daina skambės ir šokių muzikos klubuose.“

Su „Sudden Lights“ komanda Leon Somov susipažino vasarį Nordšiopinge, Švedijoje, vykusiame muzikos festivalyje „Future Echoes“. Latviams patiko Leon Somov atliekama elektroninė muzika ir pasirodymo atmosfera, todėl po koncerto priėjo susipažinti ir pasiūlė remiksuoti „Sudden Lights“ „eurovizinį“ kūrinį.

Anot Leon Somov, „Sudden Lights“ daina „Aijā“ – nešabloninė ir muzikaliai įdomi, o įdomūs kūriniai jam visada palieka didesnį įspūdį, ilgiau išlieka atmintyje. „Faina turėti visišką kūrybinę laisvę. Dainoje yra smagių momentų ir išgirdęs jau žinojau, kaip norėčiau, kad kūrinys suskambėtų, kaip panaudoti užkabinusius elementus ir juos išreikšti savaip“, – sako prodiuseris.

Sudden Lights – Aijā (Eurovision 2023):

Leon Somov naują „Aijā“ remiksą taip pat pristatys šį vakarą savo radijo laidoje „Šokių aikštelėje“, kurią penktadieniais transliuoja radijo stotys „M-1 Dance“ ir „M-1“ bei gyvai – radijo stoties „M-1 Dance“ gimtadienio vakarėlyje šį vakarą Kaune.

Latvijos atstovai „Eurovizijoje“ „Sudden Lights“ paaiškėjo vasario 11 dieną konkurso „Supernova“ finale, kur „Aijā“ įveikė kitas devynias konkurso finalininkes. „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks gegužės 9, 11, 13 dienomis Liverpulyje, Jungtinėje Karalystėje.

Pasidalink:

NAUJIENOS