It‘s Cheri pristato su Universal Music Group įrašytą singlą „Nebėra Noro“

It‘s Cheri
It‘s Cheri / Asmeninis albumas
It‘s Cheri
It‘s Cheri / Asmeninis albumas
Ambicinga ir pasirengusi kovoti už savo idėjas – tokia yra It‘s Cheri. Pasirašiusi sutartį su didžiausia muzikos leidybos kompanija pasaulyje – „Universal Music Group“, atlikėja pradeda naują muzikinį etapą bei klausytojams dovanoja singlą „Nebėra Noro“.

„Šis naujas etapas man teikia be galo daug džiaugsmo, nes pagaliau galiu pasidalinti nauja muzika su klausytojais. Paskutinius porą metų nemažai kūriau. Geras jausmas išleisti tai, kas tiek laiko gulėjo stalčiuje. Esu pasiruošusi, užtikrinta ir rami. Jaučiu, kad esu savo vietoje – muzikoje“, – pasakoja It’s Cheri.

Kaip jauteisi, kai gavai pasiūlymą dirbti su „Universal Music Group“?

„Labai apsidžiaugiau! Savo pirmus du EP albumus išleidau savarankiškai. Labai norėjau turėti užnugarį, todėl, kai gavau pasiūlymą dirbti su didžiausia muzikos leidybos kompanija – „Universal Music“, man tai buvo lyg patvirtinimas, kad viską darau gerai. Tada man to tikrai reikėjo. Esu laiminga, kad dabar galiu savo dainas leisti su nerealia komanda. Joje esam kaip didelė šeima – gražiai sutariam ir dirbam, dirbam, dirbam!“, – įspūdžiais dalinasi atlikėja.

Papasakok apie savo naują singlą, pasirodžiusį kartu su vaizdo klipu – „Nebėra Noro. Apie ką šis kūrinys?

„Nebėra Noro“ – tai daina apie etapo pabaiga. Apie aklavietę, kuomet nėra, kur daugiau eiti, tik į skirtingas puses. Apie dviejų sielų išsiskyrimą, išblėsusius jausmus ir sąstingį. Šią dainą man padėjo sukurti Markas Bogdanovas. Klipe vaizduojama emocija – jautri, intymi ir truputį dramatiška. Tam, kad parašyčiau šį kūrinį, turėjau išgyventi be galo skausmingą širdies dūžimą. Buvau palūžusi ir sužeista. Tą klipe simbolizuoja randai ant mano veido“, – prisimena It’s Cheri.

Kokie atlikėjai tave įkvepia labiausiai?

„Mane įkvepia Rihanna, nes ji priima save, tokią, kokia yra. Taip pat Rosalia, kuri nebijo eksperimentuoti ir būti savimi. Lady Gaga, nes jos darbo etika yra kosmosas! Iš lietuvių – Monika Liu, nes ji tokia tikra ir nesugadinta. Pažįstu ją nuo senų laikų, todėl labai džiaugiuosi jos sėkme. Ji man tikra žvaigždė. Esu įkvėpta tikrų, laisvų ir drąsių atlikėjų. Tokia noriu būti ir aš“, – kalba atlikėja.

Kokią žinutę per savo kūrybą nori perduoti klausytojams?

„Visų pirma, kad tu esi ne vienas. Mes visi išgyvenam panašius dalykus. Savo kūryba aš noriu paguosti tuos, kurie jaučiasi vieniši, įkvėpti, jei stinga drąsos ir pasitikejimo savim. Užvesti tuos, kuriems svyra rankos. Noriu, kad per muziką kiekvienas patikėtų savimi, įsikvėptų gyvenimo. Aš nežinau, kaip pati būčiau išgyvenusi visus sunkumus, kuriuos patyriau, jeigu ne muzika. Muzika išgelbėjo mano gyvenimą“, – atvirai dalinasi It’s Cheri.

Pasidalink:

NAUJIENOS