Gatvės muzikos dieną „Draugai Draugams“ elektroninės muzikos mėgėjus kvies šokti ant stogo

Iliustratyvi nuotrauka / Organizatorių nuotr.
Iliustratyvi nuotrauka / Organizatorių nuotr.
Elektroninės muzikos renginių organizatoriai „Draugai Draugams“ Gatvės muzikos dienai pasirinko dar vieną netradicinę vietą. Gegužės 20-ąją jie kviečia į šokius ant verslo centro „Business Stadium West“ stogo.

„Savo renginiams nuolat ieškome netikėtų vietų. Elektroninės muzikos mėgėjus esame šokdinę Bernardinų sode, viešbutyje, muziejuje, teatre ir apleistoje gamykloje. Šiemet kviečiame vėl į netradicinę vietą – paklausyti elektroninės muzikos talentų ir pašokti atviroje terasoje 9-ame aukšte galima tikrai ne kasdien“, – sako vienas iš renginio organizatorių Bartas Michailovičius.

Gatvės muzikos dienos renginyje žiūrovų lauks septyni Lietuvos scenos talentų pasirodymai. Šį kartą organizatoriai nusprendė didžėjus pasirinkti konkurso principu, gauta daugiau kaip 70 paraiškų.

Pasak B. Michailovičiaus, surengti pasirodymą netikėtoje erdvėje techninių nesklandumų nekyla. Vienintelis iššūkis – oras, kurio suplanuoti neįmanoma.

„Draugai Draugams“ per kiek daugiau nei 3 veiklos metus pavergė elektroninės muzikos gerbėjų širdis. Tai yra vienas didžiausių ne klubinių elektroninės muzikos renginių organizatorių. Šiemet jie pirmą kartą dalyvaus ir Gatvės muzikos dienoje.

„Gatvės muzikos dienos iniciatyva yra labai graži. Mes patys turime sentimentų šiai dienai ir nuo pat paauglystės dalyvavome jos renginiuose. Ko gero, per 10 metų nė karto jos nepraleidome. Šiemet pirmą kartą jau dalyvaujame kaip organizatoriai, o ne tik kaip dalyviai. Džiaugiamės, kad galėsime surengti siautulingą šokių vakarėlį ant stogo“, – kalba B. Michailovičius.

„Draugai Draugams“ organizuojami šokiai be stogo vyks gegužės 20 d. 15–22 val. „Business Stadium West“ terasoje, Rinktinės g. 5, Vilnius. Renginys nemokamas, jis skirtas vyresniems nei 18 m. amžiaus žiūrovams. Terasoje vienu metu gali tilpti kiek daugiau nei 100 šokių muzikos mėgėjų.

Pasidalink:

NAUJIENOS