Džiugas Širvys ir Šarukas pristato bendrą kūrinį „Primena Namus“

Džiugas Širvys ir Šarukas
Džiugas Širvys ir Šarukas / Asmeninis albumas
Džiugas Širvys ir Šarukas
Džiugas Širvys ir Šarukas / Asmeninis albumas
„Daina gimė tuo metu, kai kiekvienas išgyvenome ne pačius lengviausius laikus savo gyvenime“, - sako Lietuvos roko scenos atstovai Džiugas Širvys ir Šarūnas Joneikis, pristatydami jausmingą kūrinį „Primena Namus“.

Šis singlas – išskirtinio, rudenį pasirodysiančio D. Širvio albumo „Tarp eilučių“ dalis.

Grupės „jautì“ vokalistas D. Širvys neslepia, jog dainos „Primena Namus“ kūrybinis procesas buvo ypatingas:

„Šarukas ir grupė „Garbanotas“ yra mano mylimiausia lietuvių grupė nuo pat paauglystės. Jų kuriami tekstai, muzika ir koncertai su kiekvienu albumu man kalbėdavo labai artima menine kalba. Todėl labai jaudinausi ir laukiau susitikimo su Šaruku, nežinojau ko tikėtis ir kaip pradėti kurti, bet paėmus instrumentus į rankas nerimas dingo ir pradėjome ieškoti mums bendrai patinkančių garsų ir tekstų“.

Bendru darbu džiaugiasi ir grupės „Garbanotas“ narys Š. Joneikis. „Kiek pamenu buvo žiemos pabaiga, ankstyvas pavasaris. Viduje kažkoks ilgesys ir pasimetusios sielos jausmas! Susitikom su Džiugu, prisėdom prie instrumentų, pakalbėjom kuo ir kaip gyvenam, ir prasidėjo kelionė. Gavosi šiek tiek liūdna, ilgesinga baladė, bet, tikiu, pilna ir vilties!“ – reflektuoja atlikėjas.

Muzikantai taip pat pristato kūriniui skirtą klipą, nufilmuotą Ymir Audio studijoje, kartu su operatoriais Juste Urbonavičiūte ir Nikita Voitov, prodiuseriu Snorre Bergerud bei būgnininku Sindre Skeie.

Singlo „Primena Namus“ bei kitų būsimo D. Širvio albumo „Tarp eilučių“ dainų kūrybinis procesas užfiksuotas kartu su albumu pasirodysiančiame dokumentiniame filme.

Projektą įkvėpė režisieriaus Peter Jackson muzikinė dokumentika „Beatles: Get Back“, kuriame atskleidžiami kultinės britų grupės „The Beatles“ albumo „Let it Be“ kūrimo užkulisiai.

Išskirtinis albumas

„Tai dar niekuomet Lietuvoje nematyta muzikinė patirtis – 8 atlikėjai, 8 kūriniai, 8 susitikimai, kurių metu gimė 1 albumas. Siekiau suburti skirtingus muzikos atlikėjus, sugrąžinti juos iš savo uždarų studijų ir įkvėpti kurti bendruomenėje. Su kiekvienu muzikantu per keliolika valandų sukūrėme dainą, o kitą dieną ją įrašėme gyvai studijoje, be papildomų perrašymų ir prodiuserinės magijos. Viską, ką patyrėme proceso metu – kūrybinį džiaugsmą, draugystę, juoką ir meilę muzikai – pamatysite dokumentiniame filme“.

Projektą dalinai remia: Asociacija LATGA ir natūralus mineralinis vanduo „Akvilė“.

Džiugas Širvys ir Šarūnas Joneikis-Šarukas – „Primena Namus“:

Pasidalink:

NAUJIENOS