Galapagai grįžta: festivalio pokyčiai ir planai

Galapagai
Festivalio „Galapagai" akimirka / Organizatorių nuotr.
Galapagai
Festivalio „Galapagai" akimirka / Organizatorių nuotr.
Likus vos dienai iki kalendorinio pavasario, muzikos ir pramogų festivalis Galapagai skelbia šių metų festivalio pokyčius ir žinią, kad festivalis grįžta į Zarasus – Zaraso ežero didžiąją salą!

Festivalio pokyčiai

„Labai džiugu tai pranešti! Būtent čia, didžioje Zaraso saloje festivalis užgimė ir vyko šioje saloje net aštuonerius metus. Vėliau 2019 turėjome priimti sprendimą ir ieškoti kitos vietos festivaliui, nes tuo metu saloje prasidėjo remonto darbai.

Paieškos nenuėjo veltui, turėjome ir dar turėsime puikų laiką Palūšėje, kur ir toliau vystysime veiklas visus metus nuostabioje „Palūšės Valtinės“ pakrantėje bei „Palūšės kopoje“, o dabar pastūmėti festivalio lankytojų, drąsiai tariam, kad pats metas festivaliui – grįžti namo į Zaraso salą!“ – naujienomis dalinasi festivalio prodiuseris Algirdas Barniškis – Blėka.

Festivaliui – jau 12 metų

Šių metų vasarą festivalis vyks, jam įprastomis datomis – liepos paskutinį savaitgalį – liepos 28-29 dienomis. Festivalis vykstantis nuo 2011 metų į Lietuvą yra atvežęs tokias muzikos žvaigždes kaip Chase&Status, Mobb Deep, Pendulum, Milky Chance, Gorgon City, Charlie XCX, Tommy Cash, Unkle, Alma, JP Cooper, Jose Gonzalez, Tom Walker, Dub FX bei daugybę kitų vardų! Tikimasi, kad ir šių metų festivalio muzikinė programa bus ne mažiau įspūdinga.

„Zaraso saloje Galapagai kaip ir iki šiol skleis geriausią vibe‘ą, grįš prie savo kelių skirtingų scenų formato su daug įvairiausios stilistikos muzikos! Neseniai grįžom iš vieno didžiausių showcase muzikos festivalių „Eurosonic“, kuriame turėjome progos išgirsti kylančius muzikos talentus ir naujausias muzikos tendencijas, kurias tikim pavyks perteikti ir šių metų festivalio Galapagai line up‘e!“,- dalinasi festivalio organizatorius Algirdas Barniškis – Blėka.

Festivalio programa jau netrukus!

Daugiau informacijos – galapagai.lt

Pasidalink:

NAUJIENOS