Kristijonas Ribaitis pristato vaizdo klipą dainai „Kine“

Kristijonas Ribaitis
Kristijonas Ribaitis © Ignas Avižinis
Kristijonas Ribaitis
Kristijonas Ribaitis © Ignas Avižinis
Ką tik pristatęs savo trečiąjį albumą ,,Saturnas”, alternatyvios muzikos atlikėjas Kristijonas Ribaitis išleido albumo kūrinio ,,Kine” muzikinį vaizdo klipą, kartu su šokėja Kamile Karpalovaite.

Šis klipas – tai jau trečiasis Kristijono Ribaičio režisūrinis darbas. Kūrinys „Kine” jau spėjo tapti vienu iš albumo favoritų klausytojų tarpe. Pasak atlikėjo, tai daina apie toksiškus santykius, į kuriuos įlįsti norisi kai atsiranda baimė likti vienam.

„Veidmainiškumas dažnai užima didžiąją dalį tokių santykių. Galiausiai atrodo lyg savo gyvenimą stebėtum trečiuoju asmeniu, jausdamasis kaip žiūrovas tuščiam kino teatre” – apie kūrinį pasakoja atlikėjas.

Muzikinio vaizdo klipo vizualai įtvirtina dainos „Kine” lyrinę idėją. Keistuolių Teatro salėje Kristijonas Ribaitis pakvietė šokėją Kamilę Karpalovaitę išjausti kūrinį šokio judesiais. Pasak atlikėjo, tai kas nufilmuota nebuvo suplanuota iš anksto – visas šokis buvo sugalvotas vietoje.

„Su Kamile nusprendėme kitaip pasižiūrėti į šokio klipus. Dar vasarą kartu paklausėme „Kine” vieną vienintelį kartą. Kai pagaliau, praėjus keletui mėnesių, Keistuolių Teatre įjungėme kamerą ir šviesas, abu net nenutuokėme koks iš to gausis rezultatas. Šokis, kurį matote šiame klipe yra absoliučiai improvizuotas, nesuvaidintas, vienetinis ir gyvas. Labai dėkoju Kamilei už šią patirtį, neįsivaizduoju tinkamesnio žmogaus tokiai avantiūrai.” – apie klipo filmavimą kalbą Kristijonas.

Savo mintimis apie dainos ,,Kine” klipą pasidalino ir šokėja Kamilė Karpalovaitė:

„Vienas nuostabių dalykų visame procese, už kurį esu be galo dėkinga – tai Kristijono pasitikėjimas manimi ir tuo ką aš darau, bei jo didžiulis noras ir užsidegimas, kad būčiau šio klipo dalimi. Nuo pat mūsų pirmo susitikimo, pajaučiau ryšį tiek su pačia daina, tiek su jo vizija. Ir filmavimo metu, tas ryšys sukūrė autentišką ir tikrą momentą, kuris liko įamžintas visam laikui. Tikiuosi tai ne paskutinis kartas kai kursime tokius momentus kartu.”

Kristijonas Ribaitis
Kamilė Karpalovaitė / Asmeninis albumas

„Kine” ir kitus albumo kūrinius gerbėjai galės išgirsti jau netrukus – „Saturnas” pirmą kartą gyvai suskambės balandžio 6 dieną „Kablys+Kultūra”, Vilniuje. Į sceną Kristijonas lips ne vienas – jam talkins albumo prodiuseris Ignas Juzokas, bei būgnininkas Dovydas Stoškus.

Vienetinį ir užtikrintai įsimintiną vakarą atidarys Vilniuje reziduojanti baltarusių post-punk grupė „Dlina Volny”. Pasak atlikėjo, ši grupė neabejotinai suteiks deramą nuotaiką likusio vakaro puotai, bei ,,SATURNO” šokiams.

Po Vilniaus pasirodymo, albumas aplankys dar dvi stoteles – Kaune esantį barą „Hogas” balandžio 8 dieną, bei Alytaus barą „Fenix” balandžio 14 dieną.

Kristijonas Ribaitis – „Kine“:

Pasidalink:

NAUJIENOS