Tailande viešinti Geleibra pristato dainą ir vaizdo klipą: „Filmavimui turėjome vos savaitę“

Geleibra
Geleibra © Mantas Pralgauskas
Geleibra
Geleibra © Mantas Pralgauskas
Atlikėja Geleibra (Gabrielė Urbonaitė) pristato asmeniniais išgyvenimais paremtą dainą ir vaizdo klipą „Grįžtu namo“, kuriame kartu įsiamžino mylimasis ir šuo Grinčas, o dalis scenų buvo nufilmuotos Geležinkelių muziejuje.

„Namai ne visada ten, kur gyvename“

„Kūrinys „Grįžtu namo“ yra apie ilgai lauktą kelionę namo, kuriuose gera būti. Namai ne visada yra ten, kur gyvename. Vieniems namai yra vieta, kurioje jie jaučiasi savimi, saugūs ir ramūs. Kitiems – ten, kur yra jų šeima, mylimas žmogus ar augintinis. Man namai yra ne tik vieta, bet ir žmonės, mano šeima. Po ilgų kelionių visada noriu grįžti ten, kur jie yra“, – sako atlikėja Geleibra.

Pasak iš Klaipėdos kilusios atlikėjos, daina jai yra ypatinga, nes kartu su muzikos prodiuseriumi ir garso režisieriumi Jonu Talandžiu į ją sudėjo po dalį savo muzikinės pasaulėžiūros.

Geleibrą kūrybiniame kelyje ypatingai palaikantis mylimasis Rokas Leonavičius ne tik padėjo nufilmuoti kartu su daina pasirodantį vaizdo klipą, bet ir pats įsiamžino jame.

„Žmonės, pasirodantys vaizdo klipe, yra neatskiriama mano gyvenimo dalis. Džiaugiuosi, kad jie sutiko suvaidinti klipe ir palaikė mane šiame etape. Tikiu, kad gyvenime dažnai praleidžiame galimybes pro akis. Vaizdo klipe mergina labai trokšta meilės ir nesijaučia laiminga būdama viena, tačiau kasdien prasilenkia su savo gyvenimo meile. Tol, kol pagaliau, dėka atsitiktinumo, ją išvysta ir merginos gyvenimas pasikeičia“, – pasakoja Geleibra.

Iššūkiai kuriant vaizdo klipą

Paprastumu alsuojantis vaizdo klipas buvo filmuojamas tarp dviejų miestų – Vilniaus, kur gyvena atlikėja, ir Panevėžio. Vaizdo klipe užfiksuotos kasdienės scenos iš atlikėjos gyvenimo – namų, Vilniaus gatvių ir muzikos studijos Lukiškių kalėjime 2.0.

Visi vaizdo klipe dėvimi drabužiai yra iš dėvėtų drabužių parduotuvių arba rankų darbo, kurti smulkiųjų Lietuvos dizainerių. „Esu už tvarumą ir mėgstu kiekviename drabužyje jausti prasmę. Suteikdama jiems antrą gyvenimą ir paremdama Lietuvos kūrėjus jaučiuosi puikiai“, – detales atskleidžia kūrėja.

Vaizdo klipo filmavimo metu neapsieita be iššūkių ir nesklandumų. „Didžiausias iššūkis buvo tas, kad filmavome vaizdo klipą prieš pat išskrendant į Tailandą. Likus nufilmuoti kelias paskutines scenas, kurioms būtinas šuo Grinčas, supratome, kad jis jau yra išvežtas atostogoms į Panevėžį. Teko staigiai keisti visus planus, vykti pas Grinčą filmuoti likusių kadrų, o lagaminą susipakuoti vos per pusvalandį ir anksti ryte važiuoti tiesiai į oro uostą. Taip pat susidūrėme su iššūkiu paaiškinant Grinčui jo rolę vaizdo klipe. Tačiau nepaisant jį bauginusių lempų šviesų ir ūžiančio elektros generatoriaus – Grinčas puikiai susidorojo su savo užduotimi“, – šypsosi Geleibra.

Vaizdo klipas buvo montuojamas jau pakeliui į Tailandą, kuriame šiuo metu Geleibra švenčia savo gimtadienį. „Pasiruošimui, filmavimui ir montavimui turėjome vos savaitę laiko, todėl dalis darbų vyko jau oro uoste. Kūrinio pasirodymas man bus geriausia gimtadienio dovana!“, – džiaugiasi atlikėja.

Iš muzikinių projektų „X faktorius“, „Pabandom iš naujo! 2022“ ir „Didysis šou burbulas“ daugeliui atpažįstama atlikėja prisipažįsta, kad gyvenime yra pakankamai baili, tačiau save verčia daryti dalykus, kurių bijo, išstumdama save iš komforto zonos, nes tiki, kad tik taip galima tobulėti.

„Dalyvavimas projektuose buvo labai didelis iššūkis visomis prasmėmis. Lipdama ant scenos visada kovoju su didžiuliu jauduliu, protas bijo nežinomybės ir to, kaip žmonės reaguos į pasirodymą, jaučiu atsakomybę pasirodyti gerai. Tačiau dalyvavimas projektuose leido susipažinti su nuostabiais žmonėmis, kurie iki šiol yra mano gyvenime. Todėl galų gale, džiaugiuosi, kad pasirinkau šį kelią“, – atvirauja Geleibra.

Pseudonimą padovanojo likimas

Po dainų autorės ir atlikėjos sceniniu pavadinimu slypi žodis, neegzistuojantis niekur pasaulyje. „Jį sukūrė mergina, su kuria susipažinau būdama reabilitacijoje po sirgimo plaučių uždegimu, kai man buvo 14 metų. Ši mergina sirgo leukemija, tačiau dar niekada nebuvau sutikusi tokio pozityvaus ir taip gyvenimą mylinčio žmogaus. Jau tada pažadėjau sau, kad šį pavadinimą naudosiu tada, kai tapsiu profesionalia atlikėja. Todėl ir naujausia daina „Grįžtu namo“ noriu visus paraginti džiaugtis gyvenimu, kuris dažnai yra žymiai geresnis, nei mums atrodo,“ – pasakoja atlikėja.

Metė dėstytojos darbą

Šiuo metu Geleibra ne tik kuria dainas, pasirodo kaip pritariančioji vokalistė įvairiuose projektuose, mokosi muzikos prodiusavimo ir muzikos kūrybos, moko vokalo bet ir dar visai neseniai dėstė studentams.

„Šį laikotarpi vadinu ieškojimų laikotarpiu. Mečiau dėstytojos darbą, kad galėčiau susikoncentruoti į savo karjerą ir kūrybą. Mane įkvepia mintis, kad mano muzika gali būti fonu tiek gražiausiomis, tiek sunkiausiomis žmonių akimirkomis ir papildyti jų dienas man to net nežinant. Muzika yra nuostabus dalykas. Stengiuosi nelaukti, kol aplankys mūza. Tikiu, kad rezultatas ateina bedarant – kartais lengviau, kartais sunkiau“, – prisipažįsta kūrėja.

Susipažinkite su naujausiu Geleibros kūriniu „Grįžtu namo“:

Pasidalink:

NAUJIENOS