Artėjančio albumo singlą pristatanti Petunija: „Tai galėtų būti filmų apie Džeimsą Bondą daina”

Petunija © Ieva Kiznevičiūtė
Petunija © Ieva Kiznevičiūtė
Petunija © Ieva Kiznevičiūtė
Petunija © Ieva Kiznevičiūtė
Vasaros pabaigoje pristačiusi dainą „Young & Beautiful” kartu su Česlovu Gabaliu, atlikėja Petunija kviečia išgirsti antrąjį singlą iš spalio mėnesį pasirodysiančio dainininkės mini albumo. „High On You” - tai 90-dešimtaisiais išpopuliarėjusio trip- hop muzikos stiliaus bei šiuolaikinės popmuzikos įkvėpta daina apie priklausomybę nuo santykių.

„Kurdami šią dainą norėjome užfiksuoti tarp dviejų žmonių įsiplieskusį itin stiprios traukos jausmą, kai noras prisiliesti atrodo nevaldomas, net jei sąlygos gali būti ir šiek tiek nepadorios. Tai daina apie protą ir mintis užvaldantį geismą, kai nebesugebi galvoti skaidriai ir logiškai”- apie drąsią dainos žinutę dalinasi atlikėja.

„Kūrinys išties puikiai tinka romantiškų vakarų grojaraščiams“ – juokdamasi kalba atlikėja. „Nors jau girdėjome, kad tai galėtų būti ir Džeimso Bondo filmams tinkamas kūrinys, bet kiekvienas klausytojas, be abejo, gali dainą interpretuoti savaip ir klausytojų versijos visuomet būna pačios netikėčiausios ir įdomiausios”.

Dainos nuotaika užfiksuota ir vaizdo formatu. Tai minimalistinio stiliaus vizualizacija, kurią kūrė vaizdo režisierius Marius Rimkus.

„Šįkart nieko neforsavome ir vadovavomės intuicija. Pats procesas ir rezultatas tiesiog atrodė teisingas” – vizualizacijos kūrimo aplinkybėmis dalinasi režisierius.

Kūrinį jau galima išgirsti visose muzikos pasiklausymo platformose. O Petunijos antrasis albumas, kuriame skambės ir naujasis kūrinys „High On You” bei „Young & Beautiful” klausytojams taps prieinamas jau šių metų spalio mėnesio pabaigoje.

Mini albumo leidybą dalinai finansuoja AGATA bei Lietuvos Kultūros taryba.

Pasidalink:

NAUJIENOS