Artėjančio albumo singlą pristatanti Petunija: „Tai galėtų būti filmų apie Džeimsą Bondą daina”

Petunija © Ieva Kiznevičiūtė
Petunija © Ieva Kiznevičiūtė
Petunija © Ieva Kiznevičiūtė
Petunija © Ieva Kiznevičiūtė
Vasaros pabaigoje pristačiusi dainą „Young & Beautiful” kartu su Česlovu Gabaliu, atlikėja Petunija kviečia išgirsti antrąjį singlą iš spalio mėnesį pasirodysiančio dainininkės mini albumo. „High On You” - tai 90-dešimtaisiais išpopuliarėjusio trip- hop muzikos stiliaus bei šiuolaikinės popmuzikos įkvėpta daina apie priklausomybę nuo santykių.

„Kurdami šią dainą norėjome užfiksuoti tarp dviejų žmonių įsiplieskusį itin stiprios traukos jausmą, kai noras prisiliesti atrodo nevaldomas, net jei sąlygos gali būti ir šiek tiek nepadorios. Tai daina apie protą ir mintis užvaldantį geismą, kai nebesugebi galvoti skaidriai ir logiškai”- apie drąsią dainos žinutę dalinasi atlikėja.

„Kūrinys išties puikiai tinka romantiškų vakarų grojaraščiams“ – juokdamasi kalba atlikėja. „Nors jau girdėjome, kad tai galėtų būti ir Džeimso Bondo filmams tinkamas kūrinys, bet kiekvienas klausytojas, be abejo, gali dainą interpretuoti savaip ir klausytojų versijos visuomet būna pačios netikėčiausios ir įdomiausios”.

Dainos nuotaika užfiksuota ir vaizdo formatu. Tai minimalistinio stiliaus vizualizacija, kurią kūrė vaizdo režisierius Marius Rimkus.

„Šįkart nieko neforsavome ir vadovavomės intuicija. Pats procesas ir rezultatas tiesiog atrodė teisingas” – vizualizacijos kūrimo aplinkybėmis dalinasi režisierius.

Kūrinį jau galima išgirsti visose muzikos pasiklausymo platformose. O Petunijos antrasis albumas, kuriame skambės ir naujasis kūrinys „High On You” bei „Young & Beautiful” klausytojams taps prieinamas jau šių metų spalio mėnesio pabaigoje.

Mini albumo leidybą dalinai finansuoja AGATA bei Lietuvos Kultūros taryba.

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NAUJIENOS

Bäsello ir Alanas Chošnau © Nojus Šeputis

Alanas Chošnau ir Bäsello pristato antrą bendrą kūrinį „Sekundės”

Elektroninės muzikos kūrėjai, kuriantys Berlyne ir Osle, Alanas Chošnau ir Bäsello pristato antrą bendrą lietuvišką kūrinį „Sekundės” ir užsimena apie įrašinėjamą albumą. Šiandien vyksta premjera visose skaitmeninėse platformose, o netrukus skambės ir lietuviškose radijo stotyse. Atviras pokalbis apie tai, kaip kūrėjai skaičiuoja sekundes ir vertina gyvenimą.

LIETUVA
Sugar Blue

Bliuzmenas Sugar Blue: nuo Niujorko geto gatvių iki įrašų su „The Rolling Stones“

Gruodžio 18 ir 19 d. Kaune ir Vilniuje pasirodys lūpinės armonikėlės genijus, „Grammy“ apdovanojimą geriausio bliuzo įrašo kategorijoje pelnęs Sugar Blue su grupe – atlikėjo talentą įvertino ir „The Rolling Stones“, su kuriais jis įrašė tris kūrinius, tarp jų ir daugeliui žinomą „Miss You“. Po to sekė įrašai ir koncertiniai turai su legendomis Louisiana Red, Willie Dixon, Prince, Stan Getz, Bob Dylan ir kitais.

UŽSIENIS
Vaidas Baumila © Tomas Juškevičius

Vaidas Baumila išleidžia albumą „Apžavai“: dainas įkvėpė Hiperbolės bei Rondo kūryba

Vienas ryškiausių šalies muzikos atlikėjų, charizmatiškasis Vaidas Baumila paskutiniąją rudens dieną klausytojams netikėtai pristatė naujausią savo albumą. „Apžavai“ – nuo šiol taip skambės ne tik viena iš Vaido vizitinių kortelių tapusi daina, bet ir visas dainų rinkinys. Pristatytame skaitmeniniame albume atlikėjas sudėjo hitais spėjusius tapti kūrinius bei net penkias naujienas, kurių klausytojais dar negirdėjo.

LIETUVA
ONYX

Legendinė hip-hopo grupė ONYX trečiąkart Lietuvoje: koncertą surengs šią žiemą

Žodis – „legendinis“ dažnai įvairiausioms muzikos grupėms priskiriamas vien tik dėl skambesio, šįkart hiphopo grupę ONYX kaip nors kitaip įvardinti būtų sudėtinga. Šie tikrai legendiniai hiphopo muzikos atlikėjai trečią kartą atvyksta į Lietuvą ir jau gruodžio 16 dieną savo pasirodymą surengs, jiems jau puikiai pažįstamoje, menų fabriko „Loftas“ aikštelėje, kuri tikėtina ir šį kartą jų pasirodymo metu bus sausakimša.

UŽSIENIS