Petunija pristato albumą „Two In Somnia”: penkių dalių pasakojimą skiria visiems „milenialsams”

Petunija
Petunija © Goda Sasnauskaitė
Petunija
Petunija © Goda Sasnauskaitė
Alternatyvios pop muzikos atlikėja ir kūrėja Petunija pristato naują savo albumą (EP) „Two In Somnia”. Jame penkių dainų pavidalu pasakojamos istorijos, apie meilę gyvenimui ir mylimajam, intymumą tarp dviejų žmonių bei saugumo jausmą.

Šiame albume skamba ir jau klausytojams iš anksčiau pažįstami kūriniai: „Young & Beautiful” įrašytas su dainininku Česlovu Gabaliu, bei prieš mėnesį pristatytas „High On You”.

Nuo šiandienos albumas „Two In Somnia” klausytojams tampa prieinamas visose muzikos pasiklausymo platformose.

Albumo skambesyje jaučiama ryški nostalgija 90-tųjų bei ankstyvų 2000- tųjų alternatyvai.

 „Tik visiškai pabaigę albumo įrašus ir išklausę albumo, supratome, kiek daug mumyse to laikmečio. Norėčiau pasakyti, kad šitas albumas visiems milenialsams ir tiems, kurie jaučia prielankumą to meto muzikai. Leidom sau eksperimentuoti,  ir prasiveržė tai, kas mums abiems su Kęstučiu, su kuriuo ir kūrėme šį albumą, artimiausia”, – pasakoja atlikėja.

Petunija / Goda Sasnauskaitė
Petunija © Goda Sasnauskaitė

„Užaugau Vilniuje, Šnipiškių mikrorajone su mama. Pamenu, kad ilgą laiką neturėjome televizoriaus, o kai jis atsirado jau buvo pradėję rodyti laidas su užsienio muzikos topais. Bežiūrėdama vienus kitais  besikeičiančius vaizdo klipus ir klausantis tos – vakarietiškos – muzikos, jaučiausi lyg nepatirtame magiškame pasaulyje, todėl ir kurti muziką, kuri leistų taip pasijusti  kitiems, svajoti ir keliauti savo jausmų labirintais, buvo tai, ko mes siekėme viso albumo kūrimo proceso metu.” – dalinasi Petunija.

Šią vasarą albumo kūrinius klausytojai jau galėjo išgirsti ir atlikėjos koncertuose – „Kaskart dalintis nauja muzika yra ir baisu ir smalsu, niekad nežinai, kas klausytoją užkabins, kas atrodys artima, o kas ne, bet ne kartą jau girdėjome, kad klausytojai išgirsta, ką norime pasakyti. Dabar kiekvienas, šaltais rudens vakarais beklausantis šio albumo gali į šią patyriminę kelionę pasileisti savo namuose, automobilyje ar draugų vakarėlyje” – džiaugiasi atlikėja.

Mini albumo leidybą dalinai finansuoja AGATA bei Lietuvos Kultūros taryba.

Albumo pasiklausyti galima čia:

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NAUJIENOS

Bäsello ir Alanas Chošnau © Nojus Šeputis

Alanas Chošnau ir Bäsello pristato antrą bendrą kūrinį „Sekundės”

Elektroninės muzikos kūrėjai, kuriantys Berlyne ir Osle, Alanas Chošnau ir Bäsello pristato antrą bendrą lietuvišką kūrinį „Sekundės” ir užsimena apie įrašinėjamą albumą. Šiandien vyksta premjera visose skaitmeninėse platformose, o netrukus skambės ir lietuviškose radijo stotyse. Atviras pokalbis apie tai, kaip kūrėjai skaičiuoja sekundes ir vertina gyvenimą.

LIETUVA
Sugar Blue

Bliuzmenas Sugar Blue: nuo Niujorko geto gatvių iki įrašų su „The Rolling Stones“

Gruodžio 18 ir 19 d. Kaune ir Vilniuje pasirodys lūpinės armonikėlės genijus, „Grammy“ apdovanojimą geriausio bliuzo įrašo kategorijoje pelnęs Sugar Blue su grupe – atlikėjo talentą įvertino ir „The Rolling Stones“, su kuriais jis įrašė tris kūrinius, tarp jų ir daugeliui žinomą „Miss You“. Po to sekė įrašai ir koncertiniai turai su legendomis Louisiana Red, Willie Dixon, Prince, Stan Getz, Bob Dylan ir kitais.

UŽSIENIS
Vaidas Baumila © Tomas Juškevičius

Vaidas Baumila išleidžia albumą „Apžavai“: dainas įkvėpė Hiperbolės bei Rondo kūryba

Vienas ryškiausių šalies muzikos atlikėjų, charizmatiškasis Vaidas Baumila paskutiniąją rudens dieną klausytojams netikėtai pristatė naujausią savo albumą. „Apžavai“ – nuo šiol taip skambės ne tik viena iš Vaido vizitinių kortelių tapusi daina, bet ir visas dainų rinkinys. Pristatytame skaitmeniniame albume atlikėjas sudėjo hitais spėjusius tapti kūrinius bei net penkias naujienas, kurių klausytojais dar negirdėjo.

LIETUVA
ONYX

Legendinė hip-hopo grupė ONYX trečiąkart Lietuvoje: koncertą surengs šią žiemą

Žodis – „legendinis“ dažnai įvairiausioms muzikos grupėms priskiriamas vien tik dėl skambesio, šįkart hiphopo grupę ONYX kaip nors kitaip įvardinti būtų sudėtinga. Šie tikrai legendiniai hiphopo muzikos atlikėjai trečią kartą atvyksta į Lietuvą ir jau gruodžio 16 dieną savo pasirodymą surengs, jiems jau puikiai pažįstamoje, menų fabriko „Loftas“ aikštelėje, kuri tikėtina ir šį kartą jų pasirodymo metu bus sausakimša.

UŽSIENIS