Petunija pristato albumą „Two In Somnia”: penkių dalių pasakojimą skiria visiems „milenialsams”

Petunija
Petunija © Goda Sasnauskaitė
Petunija
Petunija © Goda Sasnauskaitė
Alternatyvios pop muzikos atlikėja ir kūrėja Petunija pristato naują savo albumą (EP) „Two In Somnia”. Jame penkių dainų pavidalu pasakojamos istorijos, apie meilę gyvenimui ir mylimajam, intymumą tarp dviejų žmonių bei saugumo jausmą.

Šiame albume skamba ir jau klausytojams iš anksčiau pažįstami kūriniai: „Young & Beautiful” įrašytas su dainininku Česlovu Gabaliu, bei prieš mėnesį pristatytas „High On You”.

Nuo šiandienos albumas „Two In Somnia” klausytojams tampa prieinamas visose muzikos pasiklausymo platformose.

Albumo skambesyje jaučiama ryški nostalgija 90-tųjų bei ankstyvų 2000- tųjų alternatyvai.

 „Tik visiškai pabaigę albumo įrašus ir išklausę albumo, supratome, kiek daug mumyse to laikmečio. Norėčiau pasakyti, kad šitas albumas visiems milenialsams ir tiems, kurie jaučia prielankumą to meto muzikai. Leidom sau eksperimentuoti,  ir prasiveržė tai, kas mums abiems su Kęstučiu, su kuriuo ir kūrėme šį albumą, artimiausia”, – pasakoja atlikėja.

Petunija / Goda Sasnauskaitė
Petunija © Goda Sasnauskaitė

„Užaugau Vilniuje, Šnipiškių mikrorajone su mama. Pamenu, kad ilgą laiką neturėjome televizoriaus, o kai jis atsirado jau buvo pradėję rodyti laidas su užsienio muzikos topais. Bežiūrėdama vienus kitais  besikeičiančius vaizdo klipus ir klausantis tos – vakarietiškos – muzikos, jaučiausi lyg nepatirtame magiškame pasaulyje, todėl ir kurti muziką, kuri leistų taip pasijusti  kitiems, svajoti ir keliauti savo jausmų labirintais, buvo tai, ko mes siekėme viso albumo kūrimo proceso metu.” – dalinasi Petunija.

Šią vasarą albumo kūrinius klausytojai jau galėjo išgirsti ir atlikėjos koncertuose – „Kaskart dalintis nauja muzika yra ir baisu ir smalsu, niekad nežinai, kas klausytoją užkabins, kas atrodys artima, o kas ne, bet ne kartą jau girdėjome, kad klausytojai išgirsta, ką norime pasakyti. Dabar kiekvienas, šaltais rudens vakarais beklausantis šio albumo gali į šią patyriminę kelionę pasileisti savo namuose, automobilyje ar draugų vakarėlyje” – džiaugiasi atlikėja.

Mini albumo leidybą dalinai finansuoja AGATA bei Lietuvos Kultūros taryba.

Albumo pasiklausyti galima čia:

Pasidalink:

NAUJIENOS