XRIS pristato debiutinę dainą „Prisiekiu“: įkvėpė sudėtingas laikotarpis, privertęs atsigręžti į save

XRIS
XRIS / Asmeninis albumas
Televizijos projekto „Lietuvos balsas” žiūrovai šį atlikėją jau pažįsta. Po XRIS pseudonimu slepiasi 6-ojo sezono finalistas Kristijonas Vaičiukauskas. Nors atlikėją galėjome išvysti kaip pritariantį vokalistą šalia tokių dainininkų kaip Monika Marija bei Gabrielius Vagelis, dabar Kristijonas pradeda savo muzikinę karjerą, su paties kurtu ir prodiusuotu muzikiniu kūriniu „Prisiekiu”.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kūrinys „Prisiekiu” gimė neatsitiktinai. Tai – didelio įdirbio ir kantrybės pareikalavęs iššūkis. „Visuomet buvau savarankiškas žmogus, norėjau viską pasidaryti pats. Dar „Lietuvos balso” metu, paskatintas Donato Montvydo, pradėjau mokytis muzikos produkcijos, parašiau virš šimto dainų, kol radau tą vienintelę. Po projekto nežinojau, ką klausytojams noriu pasakyti, kaip noriu atrodyti, bet dabar jaučiu, kad „Prisiekiu” atskleis mano tikrąjį identitetą”, – mintimis dalinasi atlikėjas.

XRIS nepabijojo dainoje paliesti visuomenei jautrių temų. Kūrinyje kalbama apie psichologinius iššūkius, su kuriais susiduria pats atlikėjas ir jį supantys žmonės. Būtent iššūkiai ir įkvėpė jaunąjį artistą: „Labai lengva pakliūti į spąstus, kai atrodo, kad visi prieš tave nusiteikę, siekia pakenkti ar įskaudinti. Šiuo kūriniu klausytojus noriu įtikinti, kad jausmus laikyti savyje nesveika, o prašyti pagalbos – drąsu ir sveikintina”, – atvirauja.

XRIS

Kristijonas neslepia, kad kurdamas muziką susiduria su nemažai iššūkių: „Užtrukau dvejus metus, kol pajaučiau, kad dainoje atsiskleidžiau kaip kūrėjas ir muzikos prodiuseris. Šis kūrinys – drąsiausia avantiūra mano gyvenime. Esu itin savikritiškas, tad apnuoginti save tokiu atviru dainos tekstu ir debiutuoti su paties prodiusuotu kūriniu, man yra didelio ryžto pareikalavęs žingsnis“.

XRIS neketina sustoti. Šiuo metu jis įrašinėja debiutinį albumą ir tikisi dar ne kartą sudrebinti klausytojų širdis. Atlikėją įkvepia modernūs R&B muzikos ritmai, tad būtent tokio skambesio galime tikėtis ir ateityje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS