XRIS pristato debiutinę dainą „Prisiekiu“: įkvėpė sudėtingas laikotarpis, privertęs atsigręžti į save

XRIS
XRIS / Asmeninis albumas
XRIS
XRIS / Asmeninis albumas
Televizijos projekto „Lietuvos balsas” žiūrovai šį atlikėją jau pažįsta. Po XRIS pseudonimu slepiasi 6-ojo sezono finalistas Kristijonas Vaičiukauskas. Nors atlikėją galėjome išvysti kaip pritariantį vokalistą šalia tokių dainininkų kaip Monika Marija bei Gabrielius Vagelis, dabar Kristijonas pradeda savo muzikinę karjerą, su paties kurtu ir prodiusuotu muzikiniu kūriniu „Prisiekiu”.

Kūrinys „Prisiekiu” gimė neatsitiktinai. Tai – didelio įdirbio ir kantrybės pareikalavęs iššūkis. „Visuomet buvau savarankiškas žmogus, norėjau viską pasidaryti pats. Dar „Lietuvos balso” metu, paskatintas Donato Montvydo, pradėjau mokytis muzikos produkcijos, parašiau virš šimto dainų, kol radau tą vienintelę. Po projekto nežinojau, ką klausytojams noriu pasakyti, kaip noriu atrodyti, bet dabar jaučiu, kad „Prisiekiu” atskleis mano tikrąjį identitetą”, – mintimis dalinasi atlikėjas.

XRIS nepabijojo dainoje paliesti visuomenei jautrių temų. Kūrinyje kalbama apie psichologinius iššūkius, su kuriais susiduria pats atlikėjas ir jį supantys žmonės. Būtent iššūkiai ir įkvėpė jaunąjį artistą: „Labai lengva pakliūti į spąstus, kai atrodo, kad visi prieš tave nusiteikę, siekia pakenkti ar įskaudinti. Šiuo kūriniu klausytojus noriu įtikinti, kad jausmus laikyti savyje nesveika, o prašyti pagalbos – drąsu ir sveikintina”, – atvirauja.

XRIS

Kristijonas neslepia, kad kurdamas muziką susiduria su nemažai iššūkių: „Užtrukau dvejus metus, kol pajaučiau, kad dainoje atsiskleidžiau kaip kūrėjas ir muzikos prodiuseris. Šis kūrinys – drąsiausia avantiūra mano gyvenime. Esu itin savikritiškas, tad apnuoginti save tokiu atviru dainos tekstu ir debiutuoti su paties prodiusuotu kūriniu, man yra didelio ryžto pareikalavęs žingsnis“.

XRIS neketina sustoti. Šiuo metu jis įrašinėja debiutinį albumą ir tikisi dar ne kartą sudrebinti klausytojų širdis. Atlikėją įkvepia modernūs R&B muzikos ritmai, tad būtent tokio skambesio galime tikėtis ir ateityje.

Pasidalink:

NAUJIENOS