Vido Bareikio ir 8 Kambario premjera: rytietiško skambesio daina „Kupranugaris“

Kupranugaris
Kūrinio „Kupranugaris“ viršelis
Kupranugaris
Kūrinio „Kupranugaris“ viršelis
Stulbinančios sėkmės sulaukusios dainos „Ežero dugne“ autoriai ir atlikėjai – Vidas Bareikis ir „8 Kambarys“ – šiandien pristato naują bendrą kūrinį, persmelktą rytietišku skambesiu – „Kupranugaris“.

Prieš dvejus metus sudrebinę Lietuvą savo bendru superhitu „Ežero dugne“ V.Bareikis ir „8 Kambarys“ surinko prestižinių Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A statulėlių kolekciją: „Ežero dugne“ buvo pripažinta metų daina, Vidas pelnė metų atlikėjo, o „8 Kambarys“ – metų hiphopo grupės apdovanojimus.

Tačiau vėliau atlikėjai nieko kito kartu nekūrė, nors ir sulaukė gausybės prašymų iš savo gerbėjų. „Mes nuolat girdėdavome: „Kada gi naujas bendras kūrinys? Norime dar!“ Bet studijoje su „8 Kambariu“ susitikdavome nebent kaip draugai, rodydami vieni kitiems naujų kūrinių demo versijas ar šiaip pramogaudami“, – sako V.Bareikis.

„Iš tiesų nuolat būdavo klausimų: „Kada kita daina su Vidu?“ Bet mes niekada neplanavome ir net su Vidu nekalbėjome, kad reikėtų dar leisti kažkokią dainą, toliau varyt. To nereikėjo, nes „Ežero dugne“ būtų net sunku pakartoti kaip kolaboraciją. Bet, aišku, niekada neatmetėme galimybės, kad kažkada galbūt vėl parašysime bendrą dainą“, – pasakoja „8 Kambario“ nariai Karolis Talutis-Talaz ir Deividas Alejūnas-Corsalis.

Tačiau tada V.Bareikis pradėjo kurti savo albumą ir gimė daina apie žmogų, kuriam kaip kupranugariui tenka ištvermingai nešti savo sunkią naštą, keliauti per didžiausias dykumas, kartais neturint nei vandens, nei jėgų, bet vis vien judant pirmyn.

„Seniai norėjau tokią dainą parašyti, pasakyti: „Chebra, nereikia pasiduoti, turime išlikti savo bėgiuose ir nepamesti krypties. Viskas bus gerai“, – kalba Vidas. – Parodžiau dainos demo versiją Karoliui su Deividu ir pasakiau, kad būčiau laimingas, jei jie prisijungtų prie šios kelionės.“

„Kažkaip tiesiog suėjo planetos, mums patiko ta idėja ir parašėme savo tekstus. Ir mes labai džiaugiamės, kad viskas gavosi labai natūraliai, iš bendros meilės muzikai ir kūrybai, o ne iš kažkokių išskaičiavimų, kad neva atėjo laikas dar vienam hitui. Mes tiesiog mėgaujamės tuo, ką darome ir kuriame muziką. That‘s it!“ – sako „8 Kambario“ nariai.

V.Bareikis mėgaujasi tuo, kad pasirodžius naujam kūriniui kartu prasideda dar vienas etapas, kai kartu groji, keliauji, dalyvauji renginiuose.

„Laukiu šio etapo ir su „Kupranugariu“. Kažkaip visame naujo albumo etape mažiau galvoju apie dainos sėkmę ar nesėkmę, klausomumą ar panašiai, o svarbiausia, ką šiuo kūriniu bei visu albumu noriu pasakyti kaip žmogus. Manau, tai tikrai pajus mūsų klausytojai?“ – pasakoja V.Bareikis.

Pirmą kartą gyvai „Kupranugaris“ bus atliktas jau sausio 28 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir tai bus išskirtinė premjera M.A.M.A apdovanojimų programoje.

Didžiąjai premjerai ruošiasi ne tik bičiulių trijulė, bet ir daugiau nei 20 šokėjų, aktorių, akrobatų ir kaskadininkų, kurie pristatymo metu scenoje kurs paslaptingą „Kupranugario“ dykumos pasaulį.

Pasidalink:

NAUJIENOS