„Vasaros Terasoje“ paskutinius sezono koncertus surengs alternatyvaus roko grupės „diso.kognityvas“ ir „Gruodis“

„diso.kognityvas“ ir „Gruodis“
Grupės „diso.kognityvas“ ir „Gruodis“© Skaistė Maskoliūnaitė
Rugsėjo 6 dieną „Vasaros Terasos“ stogus kilnos indie roko, post punko ir post roko garsai. Grupės „Gruodis“ ir „diso.kognityvas“, laikomos vienomis iš perspektyviausių šiuolaikinių alternatyvaus roko grupių Lietuvoje, šios vasaros sezoną uždarys Vilniuje, jau pamiltoje „Vasaros Terasos“ scenoje.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Grupė „diso.kognityvas“, šį pavasarį išleidę albumą „Disonansas“, išsiduoda, kad vėl grįžo prie kūrybos ir įrašų. Koncerto metu pirmą kartą pristatys naują, niekur negirdėtą singl‘ą.

„Pažersim naujų, brandesnių garsų, kuriuos dabar ir gludinam.“ – atskleidžia „diso.kognityvo“ narys Henrikas Viktoravičius.

Vaikinai negali atsidžiaugti puikiu vasaros sezonu: „Turėjom žiauriai daug nerealių koncertų šią vasarą, prieš metus tik tyliai svajojome apie tokį sezoną, tai norim jį uždaryti aukšta nata.“ – džiaugiasi „diso.kognityvo“ vokalistas Justinas Viskantas.

Tik šiais metais susikūrusi grupė „Gruodis“ jau spėjo koncertus surengti didžiausiose Vilniaus ir Lietuvos scenose. Vaikinai nenusėdi vietoje: „Mes visi ištroškę groti ant scenos.“ – sako grupės „Gruodis“ narys Justas Žemaitis. Šią energiją jaučia ir žiūrovai. Grupė savo ekspresyviais judesiais, drąsiais muzikiniais sprendimais, charizma ir gitarų solinėmis partijomis žiūrovus nuneša į tamsią ir išlaisvinančią kelionę.

„Koncertas bus tikras konkursas: kuri grupė labiau ištaškys publiką.“ – juokauja grupės „Gruodis“ vokalistas Andrius Gruodis. Iš tokio nusiteikimo galima suprasti, kad abi grupės atiduos viską ir koncertų sezoną uždarys garsiai, mylinčiai ir trankiai.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/1108442770077937

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS