Vaiper Vitalijus išleidžia pirmąjį singlą „Daktaras“: dainoje nagrinėja besikeičiantį hip-hopo žanrą

Vaiper Vitalijus
Vaiper Vitalijus / Asmeninis albumas
V.V - plačiau muzikos užkulisiuose žinomas Vitalijaus Vaiperio pseudonimu, grupės Despotin Fam prodiuseris ir repo kūrėjas, atlikėjas, žengia svarbų žingsnį savo karjeroje ir pristato solo projektą su naujausiu singlu „Daktaras“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pirmas singlas „Daktaras“ nagrinėja besikeičiantį hip-hopo žanrą, atverdamas žaizdas ir kviečiantis „pasigydyti“ senėjančią savo kartą. Vitalijus Vaiperis ironiškai žvelgia į save, bendraamžius ir jaunesniąją kartą, kuri perimą lyderių pozicijas.

„Daina „Daktaras“ cituoja amžinatilsį estrados maestro Stasį Povilaitį ir jo kūrinį „Aš Daktaras“. Atradęs interneto platybėje „Aš Daktaras“ dainą – netekau žado. Vaikystėje tėvai dažnai klausė S.Povilaičio vinilines plokšteles. Šią kompoziciją drąsiai galima laikyti ankstyvuoju lietuvišku repu dėl savo ritmingo ir monotoniško dainavimo.“ – atvirauja Vitalijus.

Vitalijaus Vaiperio (kūrybinis slapyvardis – V.V) vaizdo klipo užkulisiais tapo Švenčionių miestas. Šiame kraštę didžiąja paauglystės dalį praleido atlikėjas, formuodamas savo būsimą muzikinį skonį, pomėgius bei ankstyvą susidomėjimą taikomuoju menu. Taip pat prie vaizdo klipo gamybos prisidėjo jaunos kartos menininkas – Art Of Hood.  

„Filmavome apleistoje siuvykloje, laboratorijoje, bet smagiausias įvykis buvo greitosios pagalbos automobilio vairuotojo įsitraukimas į filmavimą. Pertraukos metu jis prisipažino buvęs vestuvių operatoriumi“. – pasakoja atlikėjas.

V.V šiais metais ketina išleisti solinį albumą, kuriame nagrinėjamos skaudančios temos ir individualus santykis su spartėjančiu gyvenimo būdu, išteklių ir gamtos eikvojimu, sėkmes rodikliais, veržlumu ir milinialu kartos darbiniu perdegimu. „V.V ne tik naujas slapyvardis solinei kūrybai, tai visa kūrybinė filosofija.“ – teigia Vitalijus Vaiperis.

Vitalijus Vaiper Puzyriovas (kūrybinis slapyvardis – V.V) – muzikos įrašų prodiuseris, autorius ir atlikėjas. Pastarą dešimtmetį aktyviai dalyvaujantis Baltijos šalių alternatyvios ir šiuolaikinės pop muzikos scenoje. Kuriantis muziką su didžiausiais vardais nepriklausomoje scenoje, tarp kurių BA, Free Finga, Angelou, MC Mesijus, Cheri, Evita Cololo ir daugeliu kitų.

Naują dainą galite išgirsti čia (turinys skirtas asmenims nuo 18 metų):

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS