Vaidas Baumila grįžta su nauja daina „Tavo veidas“: kūrinys gimė tą patį vakarą, kaip ir „Kunigunda“

Vaidas Baumila
Vaidas Baumila © D.Babenskas
Vaidas Baumila
Vaidas Baumila © D.Babenskas
Atlikėjas Vaida Baumila, po šią vasarą sudrebinusio hito „Kunigunda“, šiandien gerbėjams pristato naują kūrinį – „Tavo veidas“. Lyriškoje baladėje dainininko teigimu, yra užkoduota ne viena metafora, kuri nukelia į gražų laukimo jausmą.

Praėjusią vasarą atlikėjas V.Baumila padarė tai, kas yra daugelio atlikėjų svajonė – sukūrė hitą, kurį, panašu, žino visa Lietuva. Šiandien atlikėjas pristato lyrišką baladę „Tavo veidas“, kuri gimė tą patį vakarą, kaip ir buvo parašyta „Kunigunda“.

„Šią dainą su bičiuliais muzikantais Juozu, Kasparu ir Edgaru sukūrėme kūrybinėje stovykloje Babtyno dvare. Norėjosi sukurti gražią baladę ir taip gimė „Tavo veidas“. Tiesa, ši daina gimė tą patį vakarą kaip ir „Kunigunda“,  – pasakoja Vaidas.

Atlikėjo teigimu, naujausiame kūrinyje yra daug gražios metaforos apie neatrastus dalykus, kurių laukimas įkvepia pozityvaus laukimo jausmą.

„Be abejonių, kad naujasis „Tavo veidas“ yra apie jausmus, kažkokius ieškojimus ir vidinius išgyvenimus. Tai tarsi laukimas to gražaus jausmo, kuris kiekvienam žmogui gali būti labai skirtingas. Čia sudėjome ir daug gražios metaforos apie kažką neatrasto, galbūt tai žmogus, o galbūt jausmas“,  – atvirai pasakoja kūrėjas.

Naujajai Vaido baladei „Tavo veidas“ videomenininkas Benas Šarka sumanė ir subtilų, kūrinį iliustruojantį vaizdo klipą.

„Vaizdo klipas labai simboliškas, tai tarsi ryšys tarp teksto ir vaizdo. Šiame darbe jungiasi estetika su lyrika ir vaizdu. Gražus Beno sumanymas juoda – balta kompozicijoje, nesiekiant neprisirišti prie kažko konkretaus, tai spalvos, kurios nemaišo klausytis dainos. Labai džiaugiuosi, kad tikrai pavyko sukurti klipą apie dainą“, – džiaugiasi dainininkas.

Jau vasario 12 d. Palangos koncertų salėje naujausią kūrinį ir dar daugiau pirmą kartą skambėsiančių dainų atlikėjas pristatys soliniame koncerte. Bilietus į būsimą koncertą platina kakava.lt.

„Bus gera su klausytojais pasidalinti naujomis dainomis, kurios dar niekada neskambėjo gyvai. Norisi greičiau dalintis susikaupusia kūryba ir paleisti ją į dienos šviesą“, – pasakoja V. Baumila.

Pasidalink:

NAUJIENOS