The Roop pristato ilgai lauktą albumą: „Daug kas sakė, jog esame per seni“

The Roop
The Roop © Jurga Urbonaitė
Viena populiariausių šių dienų lietuviškų grupių „The Roop“ išleido ilgai lauktą naują albumą „Concrete Flower“. Daugiau kaip ketverius metus brandintą albumą grupė išleidžia kartu su pasauline muzikos leidybos gigante „Warner Music Group“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Viena populiariausių šių dienų lietuviškų grupių „The Roop“ išleido ilgai lauktą naują albumą „Concrete Flower“. Daugiau kaip ketverius metus brandintą albumą grupė išleidžia kartu su pasauline muzikos leidybos gigante „Warner Music Group“.

Naujame albume ne tik naujausias singlas „Let’s Get Naked“, hitai „On Fire“, „Discoteque“, „Love Is All We Got“, bet ir dar niekur kitur negirdėti kūriniai „Running From Myself“, „Wabi Sabi“, „She Lives Here“, „Every Second“, „Multiply“.

Albumo pavadinimas „Concrete Flower“ simbolizuoja gėlės galią, kuri geba prasiveržti net ir pro betoną. Tai siejasi su „The Roop“ istorija.

„Daug kas mums sakė, jog esame per seni kažką pasiekti muzikoje, vienas vadybininkas dėl mūsų amžiaus atsisakė su mumis dirbti. Ironiška, bet būtent su „On Fire“, kuriame liečiame amžiaus temą, mums pavyko pasiekti tarptautinį pasisekimą ir įveikti betoninį kai kurių muzikos vadybininkų nusistatymą“, – prisimena „The Roop“ nariai.

Vėliau, sudalyvavę „Eurovizijoje“ su daina „Discoteque“ grupė savo muzika pritraukė dar didesnę gerbėjų minią, kurios amžius varijuoja nuo vaikų iki pat senjorų.

Albumo viršelio kūrimo darbams vadovavo grupės lyderio Vaidoto Valiukevičiaus mylimoji Deimantė Litvinaitė, o iliustraciją kūrė taivaniečių „Damonxart“ studija. Tai lyg vaizdas iš viršaus, kur matosi žiedas drąsiai besiveržiantis pro pilką betoną. Gėlė žydi „The Roop“ vaizdo klipuose dominuojančiomis spalvomis.

„Albumo pavadinimas bei iliustracija simbolizuoja ir Lietuvos kelią, kai 1990 metais šalis išsiveržė su didele jėga iš Sovietų sąjungos. Taivanas išgyvena panašią laisvės istoriją kaip Lietuva“, – sako V.Valiukevičius.

„Concrete Flower“ kūriniai buvo kuriami gamtos apsuptose Miškiniškėse ir Vilniuje, Suomijos sostinėje Helsinkyje bei netoli Afrikos krantų esančioje Ispanijos Fuerteventūros saloje.

Albumą sudaro 10 dainų. Grupės nariai teigia, jog albumas „Concrete Flower“ yra skirtas tiems, kurie trokšta gyventi, nori eiti pirmyn, kuriems reikia įkvėpimo ir motyvacijos siekti savo svajonių.

„The Roop“ albumas pirmiausia pasirodo skaitmeniniu formatu, tačiau jau netrukus jis turės ir fizinį pavidalą – CD, o vėliau ir LP (vinilo) formatu.

Grupė šiuo metu intensyviai ruošiasi vasaros koncertams, kuriuose pristatys savo albumą ir naują programą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS