Ten Walls sukūrė remiksą lietuvio ir afrikiečio dueto kūriniui: išgirskite

Edvardas Mikulis ir Wisdom
Edvardas Mikulis ir Wisdom / Asmeninis albumas
Edvardas Mikulis ir Wisdom
Edvardas Mikulis ir Wisdom / Asmeninis albumas
Per daugiau nei dvidešimtmetį trunkančią muzikinę karjerą prodiuseris Ten Walls spėjo sukurti nemažai kūrinių ne tik sau, bet ir gerai žinomiems Lietuvos ir užsienio atlikėjams. Šiandien – naujo remikso „Compelling“ (liet. nenumaldoma trauka) premjera.

Tai – neseniai susikūrusio dueto, lietuvio prodiuserio Edvardo Mikulio ir dainininko Wisdom, kilusio iš Afrikos, daina, kurią išgirdęs tarptautinio pripažinimo sulaukęs Ten Walls greitai įvertino ir nusprendė „nuspalvinti“ naujais muzikos ritmais, rašoma spaudos pranešime.

Pasaulinio karantino vaisius – keturios naujos dainos

Dainos „Compelling” istorija prasidėjo kai 28-erių prodiuseris Edvardas Mikulis išgirdo Wisdom (liet. išmintis) vardu prisistatančio dainas online. Iš Nigerijos kilęs dainininkas ir lietuvis žaibišku greičiu pajuto vienas kitam muzikinę simpatiją.

„Mes abu turime nerealių panašumų, kaip muzikos standartų nesilaikymas, išėjimas iš paraščių”, – sako E. Mikulis.

Jiedu susipažino karantino metu, kai keliauti ar susitikti gyvai buvo itin sudėtinga, darbas vyko online, Edvardas kūrė Lietuvoje, Wisdom dainas įrašinėjo Airijoje. Jiedu gyvai susitiko tik po aštuonių mėnesių pažinties, kai jau buvo sukurtos net trys dainos.

Edvardas Mikulis ir Wisdom

„Kai atvykau į Dubliną Wisdom mane pasitiko traukinių stotyje, buvo geras jausmas susitikti gyvai, netrukus pradėjome intensyviai dirbti nesilaikant atstumo”, – juokiasi prodiuseris.

Muzikantai ne tik intensyviai įrašinėjo naujus kūrinius, tačiau ir skanavo tradicinės Nigerijos virtuvės patiekalų. Dviejų pasaulio kontinentų atstovai žavisi vienas kito skoniu muzikai.

„Kai išklausiau jo pirmąjį kūrinį man buvo nauja ir įdomu, Deep House muzika skambėjo kitokiu ritmu, tai kažkas tokio ko niekada nebuvau daręs, patinka jo perfekcionizmas, Edvardas nepaleis kūrinio kol jis nebus tobulas”, – gerų žodžių negaili 35-erių Wisdom, šeimos ir artimųjų vadinamas tiesiog Gabiu.

Interneto platybėse užsimezgusi dviejų vyrų draugystės vaisius – keturių dainų elektroninio roko albumas tuo pačiu pavadinimu „Compelling“. Viena albumo daina dėmesį patraukė pasaulio pripažinimo Ten Walls lyderį, kuris sukūrė šiai dainai remiksą.

„Džiaugiuosi, kad gimsta nauji talentai, mano dėmesį patraukė unikalus Wisdom balsas, egzotiškas ritmas”, – sako Marijus Adomaitis, kuris remiksus kūrė ir žinomiems populiariosios bei elektroninės šokių muzikos atstovams.

Ten Walls, kurio dainos iki šiol laikosi radijo stočių topų viršūnėse, tiki debiutuojančio dueto sėkme.

Meilė – pagrindinis prieskonis ir varomoji jėga

Afrikietis Wisdom jau penkeri metai vedęs lietuvaitę Kristę, kuri ne tik jo pagrindinė mūza, bet ir vadybininkė. Vyras sako, kad visa kūryba gimsta iš meilės žmonai ir judviejų dukroms.

„Meilė pagrindinė gyvenimo jėga, mano pagrindinis dainų variklis, būtent šeima mane varo į priekį, įkvepia ir neleidžia sustoti”, – sako dešimt metų muzikos versle besisukantis dainininkas.

Praėjusio mėnesio viduryje antra kartą žiedus sumainęs prodiuseris M. Basanov taip pat sutinka, kad moterys suteikia sparnus ir be mylimųjų šalia nebūtų tokių hitų.

„Aš labai patenkintas galutiniu rezultatu. Mane sužavėjo Wisdom vokalas, jazzas ir techno atkeliavo iš Afrikos, egzotiškas balsas paverčia dainą išskirtine”, – sako M. Basanov.

Tai pirmasis trijų autorių darbas, kuriame maišosi elektronika ir afrikietiškos muzikos elementai, ši sintezė priverčia šokti. Dviejų kultūrų vaisius – dainos „Compelling“ remiksas laukia klausytojų įvertinimo:

Pasidalink:

NAUJIENOS