Skandinavijos metalo muzikos virtuozai „Oranssi Pazuzu“ atvyksta į Lietuvą

Oranssi Pazuzu
Oranssi Pazuzu © Rainer Paananen
Didžiausiuose pasaulio sunkiosios muzikos renginiuose koncertuojantys psichodelinio juodojo metalo šamanai „Oranssi Pazuzu“ sugrįžta į Lietuvą ir rugsėjo 10 dieną pasirodys menų komplekso SODAS 2123 erdvėje, Vilniuje.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Per penkiolika metų trunkančią karjerą „Oranssi Pazuzu“ įsirašė tarp ryškiausių Skandinavijos metalo muzikos vardų, o gerbėjams pristatė net 5 muzikinių variacijų pilnus albumus. Savo kūryboje grupė nevengia eksperimentuoti ir vis labiau plečia juodojo metalo ribas, į savo kūrinius įtraukdami krautrock, acid house, psichodelikos ar net džiazo elementų.

2020 metų balandį pasirodęs naujausias grupės albumas „Mestarin Kynsi“ iškart įšoko į geriausių tų metų albumų topus ir pasižymi sunkiais šamaniškais skambesiais. Patys „Oranssi Pazuzu“ nariai norėjo, kad jog dainos skambėtų lyg burtažodžiai ar prakeiksmai ir hipnotizuotų klausytoją.

„Mes niekada nesistengėme galvoti, kokiems žmonėms yra skirta mūsų kuriama muzika. Grupės pagrindinis tikslas visada buvo tyrinėti, kokias ribas muzikaliai mes galime pasiekti, klausytojui palikdami pačiam atrasti, ką jam ši muzika reiškia“, – portalui „Louder sound“ sakė „Oranssi Pazuzu“ įkūrėjas ir vokalistas Juho Vanhanen.

Neįprastas ir įtraukiantis grupės skambesys prikaustė ne tik klausytojų, bet ir didžiausių metalo festivalių dėmesį. Grupė jau keletą kartų pasirodė „Roadburn“, „Hellfest“ ir „Brutal Assault“ festivaliuose, o naujausias muzikantų albumas išleistas po visame pasaulyje garsios įrašų kompanijos „Nuclear Blast“ vėliava.

Psichodelinio juodojo metalo šamanus iš Suomijos apšildys vietinei metalo muzikos bendruomenei puikiai pažįstami lietuviai „Aortes“, – drąsiai eksperimentuojantys ir varijuojantys tarp  post-rock ir post-metal muzikos žanrų.

Išankstiniai bilietai iki pat koncerto dienos – Payseroje.

Nuoroda: Oranssi Pazuzu [FI] / Aortes // SODAS 2123 // 09.10 | tickets.paysera.com

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS