Sadboi pristato šokių dainą „Minimal“ ir užsimena apie planuojamą albumą

Sadboi
Sadboi © Martynas Stankaitis
Sadboi
Sadboi © Martynas Stankaitis
Grupė „Sadboi“ šventinį laikotarpį pasitinka kitaip. Ir tai neturėtų nieko stebinti. Ši grupė nuo pat pasirodymo lietuviškoje scenoje prieš ketverius metus ne kartą įrodė, kad pasiduoti kitų įtakai neketina. Nebijoti būti kitokiai ir yra viena didžiausių grupės stiprybių.

„Kol dauguma muzikantų leidžia melodingas kalėdines dainas, mes žiemos sezono metu šildome savo gerbėjus trankiais singlais“, – tvirtina „Sadboi“ ir drauge su Dj bloud pristato naujausią savo kūrinį „Minimal“.

Galima sakyti, kad leisti šokines dainas per Kalėdas yra sena gera grupės tradicija. Panašiu laikotarpiu prieš dvejus metus jie išleido net du kūrinius – „Can’t sleep“ ir „Deginam“. Gerbėjai įvertino jų kitonišką požiūrį – „Deginam“ turi beveik du milijonus peržiūrų internete.

Šiais metais grupė savo „šventinį“ singlą „Minimal“ sukūrė drauge su talentinguoju DJ Bloud.

„Kartu keliaudami po Lietuvą su koncertais susibičiuliavome ir pajutome, jog kūryboje mūsų vėjai pučia viena kryptimi“, – sako bendradarbiavimu patenkinti grupės nariai.

Daina „Minimal“ yra talentingai sudėliota iš jau klasika tapusių grupės „Sadboi“ house stiliaus motyvų ir žaismingo, lengvai įsimenančio teksto. „Ji – apie jaunus žmones pasiklydusius jaunatviškų jausmų virtinėje ir bandančius atrasti save šokyje“, – gana tiksliai dainos idėją atskleidžia „Sadboi“.

Ištikimi grupės gerbėjai, kurių internete jau susikaupė nemaža armija, nuolat reikalauja naujo albumo.

„Mąstome apie tai. Labai konkrečiai mąstome. Prieš kurį laiką grupėje įvyko gana rimti pokyčiai, kurie mus nukreipė nauja ir labai teisinga linkme. Kitiems metams turime didelių planų. Neilgai trukus bus naujienų, kurios nustebins ne tik muzikos, bet ir vaizdo plotmėje“, – intriguoja „Sadboi“.

Pasidalink:

NAUJIENOS