Rūta MUR pristato singlą ir futuristinį vaizdo klipą „So Low“

Rūta MUR
Rūta MUR / Asmeninis albumas
Rūta MUR
Rūta MUR / Asmeninis albumas
Savito stiliaus muzikos kūrėja ir atlikėja Rūta MUR vis dažniau gali pasidžiaugti klausytojų dėmesiu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jau greitai dienos šviesą išvys ir trečiasis atlikėjos albumas, kuriame netruks nostalgija dvelkiančio skambesio. Šiandien atlikėja pristato singlą „So Low“ bei jam skirtą įspūdingą vaizdo klipą, kuriame Rūta įkūnijo vienišą kaubojų ant balto žirgo, pakliuvusį į futurizmu dvelkiantį vakarėlį.

Jau greitai dienos šviesą išvys ir trečiasis atlikėjos albumas, kuriame netruks nostalgija dvelkiančio skambesio. Šiandien atlikėja pristato singlą „So Low“ bei jam skirtą įspūdingą vaizdo klipą, kuriame Rūta įkūnijo vienišą kaubojų ant balto žirgo, pakliuvusį į futurizmu dvelkiantį vakarėlį.

Pasakodama apie šiandien pristatomo kūrinio „So Low“ prasmę, atlikėja – atvira, tai daina apie nepasiekiamą meilę.

„Daina „So Low“ yra apie nepasiekiamą meilę. Žmogų, kurio negali turėti ir negalėjimą susitaikyti su tuo. Emocijos tokios tirštos, jog yra krentama į vienatvę ir apatiją. Galima tai vadinti net obsesyvia meile, kuri net jei per stebuklą ir įsigyvendintų, būtų toksiškas, destruktyvus santykis. Tokie žmonės traukia tada, kai subjektas pats nemyli savęs ir nemano, kad yra vertas geresnio. Negavus trokštamo žmogaus yra gręžiamasi į klausytojus. Galbūt jie galės suprasti mano kančią ir išklausyti mane“, – pasakoja talentingoji Rūta MUR.

Naujausiam dainininkės kūriniui režisierius Simas Lindešis sukūrė įspūdingą vaizdo klipą, kuriame perteikė itin stipria industrinės aplinkos atmosferą. Čia atlikėja Rūta MUR išliko paslaptingai atsiskyrusi nuo visos likusios aplinkos. Pasak dainos autorės, tik išgirdusi režisieriaus idėją – suprato, kad tai puikiai iliustruoja kūrinį ir pačią kūrėją.

„Pasirinkome futuristinio vakarėlio atmosferą, kuriame yra kiekvienas sau. Aš nesu tarp žmonių, nes vis tiek jaučiuosi outsider’ė. Jie atėjo tik gero laiko, o aš lieti savo širdį. Net klipe nesu tarp jų. Esu automobilyje, ant žirgo ir galiausiai viena palieku pastatą, kai koncertas pasibaigia. Tai irgi gerai atspindi mano vienatvę, atsiskyrimą ir jausmą, kad aš niekam nepriklausau. Esu vienišas kaubojus tuščiose prerijose. Riteris ant balto žirgo, kuris nemato princesės, pas kurią būtų verta joti. Ir niekas šito riterio nelaukia“, – apie vaizdo klipą kalba atlikėja.

Sudėtingame vaizdo klipo filmavime netrūko ir iššūkių – atlikėja turėjo pirmąjį kartą gyvenime sėstis ant žirgo.

„Sudėtinga klipe buvo sėdėti ant žirgo, kuris vis baidėsi, nors šis žirgas yra filmavęsis daugybę kartų įvairiuose projektuose. Klipo filmavimo metu man buvo keista, kad dėl to, jog kažkada kentėjau ir nusprendžiau sukurti dainą, dėl manęs tądien susirinko tiek daug žmonių, kad įgyvendintume bendrą idėją. Tuo labiau, kai lauke buvo +33 laipsniai. Simas Lindešis, klipo režisierius, išnešiojo visą klipo idėją ir leido man atkartoti būsenas, kuriose skendau ilgą laiką. Po klipo jaučiuosi įgyvendinta ir pilnatvėje“, – džiaugiasi Rūta MUR.

Jau šį penktadienį Rūta MUR surengs pasirodymą Europos kultūros sostinėje „Vasaros scenoje“. Kitą savaitę atlikėją turės galimybę išvysti ir Vokietijos publika.

Pasidalink:

NAUJIENOS