Rūta Loop su nauja daina „Dėl visko kalta žiema” kviečia pažvelgti į santykiuose daromas klaidas

Rūta Loop
Rūta Loop / Asmeninis albumas
Rūta Loop
Rūta Loop / Asmeninis albumas
Svajingoji ir charizmatiškoji atlikėja Rūta Loop po trumpos pertraukos pristato naują dainą „Dėl visko kalta žiema“. Tai jau antrasis kūrinys iš visai netrukus pasirodysiančio atlikėjos EP albumo.

Visas albumas kalba ir persipina per įvairias santykių fazes: nuo pirmo susižavėjimo, įsimylėjimo, abejonių iki viską praėjusios ir patikrintos meilės. Rūta pasakoja, kad šiuo metu studijoje darbo netrūksta.

„Šiuo metu intensyviai darbuojamės studijoje. Dainų įrašai, paskutinės detalės, viską kruopščiai ruošiame kartu su bendražygiais prodiuseriais Kasparu Meginiu bei Edgaru Žaltausku. Šis laikotarpis tikrai įtemptas, tačiau ir nepaprastai jausmingas.

Atrodo, santykių tema galėčiau kalbėti ir kalbėti. Įdomu ir tai, kad kaip ir santykiai, taip ir dainos bus gana įvairios ir skirtingos – kiekviena jų būtent ir pritaikyta prie santykių fazės, todėl jaučiu, kad galiu save atskleisti visapusiškai, nesiderindama prie jokio žanro, galinti eksperimentuoti ir ieškoti, ko taip dažnai norisi man, kaip kūrėjai ir atlikėjai“, – pasakoja Rūta Loop.

Atlikėja dalinasi, kad šis antrasis kūrinys iš albumo visai priešingas kūriniui, kurį išleido kiek anksčiau „Tavo delnuose”.

„Jeigu kūrinys „Tavo delnuose” kalbėjo ir pasakojo istoriją apie susižavėjimą, pirmąją santykių fazę ir tą jaukią šiltą meilę, tai šis kūrinys „Dėl visko kalta žiema” pasakoja apie tą etapą, kuomet santykiai pereina į kiek niūresnį etapą, kuomet susikalbėti tampa sunku, kuomet pora pradeda kaltinti viską aplink, neatsigręždami į save.

Kodėl mes nesusikalbam? Kodėl kaltiname aplinkybes, dėl savo klaidų? Ir kaip susigrąžinti tą jausmą, kada viskas būtų paprasta, lengva ir tiesiog jauku?“, – tokia šios dainos tema dalinasi atlikėja Rūta Loop.

Rūta tiki, kad norint surasti savo tikrąją meilę neišvengiamai teks susidurti su etapais, kurie nebus tokie malonūs ir jaukūs, tačiau juos perėję tampame stipresni, o meilė patikrinta laiko.

Pasidalink:

NAUJIENOS