Rūta Loop su nauja daina „Dėl visko kalta žiema” kviečia pažvelgti į santykiuose daromas klaidas

Rūta Loop
Rūta Loop / Asmeninis albumas
Svajingoji ir charizmatiškoji atlikėja Rūta Loop po trumpos pertraukos pristato naują dainą „Dėl visko kalta žiema“. Tai jau antrasis kūrinys iš visai netrukus pasirodysiančio atlikėjos EP albumo.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Visas albumas kalba ir persipina per įvairias santykių fazes: nuo pirmo susižavėjimo, įsimylėjimo, abejonių iki viską praėjusios ir patikrintos meilės. Rūta pasakoja, kad šiuo metu studijoje darbo netrūksta.

„Šiuo metu intensyviai darbuojamės studijoje. Dainų įrašai, paskutinės detalės, viską kruopščiai ruošiame kartu su bendražygiais prodiuseriais Kasparu Meginiu bei Edgaru Žaltausku. Šis laikotarpis tikrai įtemptas, tačiau ir nepaprastai jausmingas.

Atrodo, santykių tema galėčiau kalbėti ir kalbėti. Įdomu ir tai, kad kaip ir santykiai, taip ir dainos bus gana įvairios ir skirtingos – kiekviena jų būtent ir pritaikyta prie santykių fazės, todėl jaučiu, kad galiu save atskleisti visapusiškai, nesiderindama prie jokio žanro, galinti eksperimentuoti ir ieškoti, ko taip dažnai norisi man, kaip kūrėjai ir atlikėjai“, – pasakoja Rūta Loop.

Atlikėja dalinasi, kad šis antrasis kūrinys iš albumo visai priešingas kūriniui, kurį išleido kiek anksčiau „Tavo delnuose”.

„Jeigu kūrinys „Tavo delnuose” kalbėjo ir pasakojo istoriją apie susižavėjimą, pirmąją santykių fazę ir tą jaukią šiltą meilę, tai šis kūrinys „Dėl visko kalta žiema” pasakoja apie tą etapą, kuomet santykiai pereina į kiek niūresnį etapą, kuomet susikalbėti tampa sunku, kuomet pora pradeda kaltinti viską aplink, neatsigręždami į save.

Kodėl mes nesusikalbam? Kodėl kaltiname aplinkybes, dėl savo klaidų? Ir kaip susigrąžinti tą jausmą, kada viskas būtų paprasta, lengva ir tiesiog jauku?“, – tokia šios dainos tema dalinasi atlikėja Rūta Loop.

Rūta tiki, kad norint surasti savo tikrąją meilę neišvengiamai teks susidurti su etapais, kurie nebus tokie malonūs ir jaukūs, tačiau juos perėję tampame stipresni, o meilė patikrinta laiko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS