Rūta Loop pristato eurovizinę dainą: „Žmogui tereikia savyje uždegti šviesą, kurią visada turėjo“

Rūta Loop
Rūta Loop / Asmeninis albumas
Turbūt kiekvienas „Eurovizijos“ konkurso gerbėjas Rūtą Loop atsimena dėl jos 2020 metais išpopuliarėjusios dainos „We came from the Sun“. Šįkart Rūta nusiteikusi kaip niekada stipriai ir mano, kad tai viena gražiausių jos parašytų dainų: „Daina „Call me from the Cold“ man ypač svarbi. Manau, jog radau skambesį, kuris mane tikrai gerai atspindi“, – dalijasi atlikėja.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dar visai neseniai, pristačiusi savo naująsias dainas iš artėjančio mini albumo, Rūta interviu metu kalbėjo, kad „Eurovizijoje“ dalyvauti neplanuoja, tačiau nepraėjus nei dviems savaitėms – persigalvojo.

„Žinot, pasirodo būna ir taip, kad daina tiesiog ateina pas tave. Taip man nutiko su šia daina. Kartu su prodiuseriais Kasparu Meginiu bei Edgaru Žaltausku kūrėme ir įrašinėjome mano artėjančio albumo dainas, kai netikėtai Kasparui pradėjus groti pianinu, o man kuriant dainos melodiją, buvo tas nepaaiškinamas jausmas, kada jauti, jog daina turi kažką stebuklingo. Taip, bendru sutarimu, nusprendėme, kad šiais metais aš dalyvausiu „Eurovizijos“ konkurse“, – užtikrintai pasakoja Rūta.

Atlikėja neabejoja, kad ši daina ras savo klausytoją ne tik dėl jos originalumo, bet ir pasakojamos istorijos dainoje: „Dažnai mes galvojame, kad žinome kaip žmogui padėti, kai jam yra sunku. Bet tikiu, kad labai dažnu atveju, žmogus tik nori būti išgirstas, suprastas, neteisiamas.

Šioje dainoje aš įkūniju energiją, kuri klauso, kuri girdi ir taip sukuria jaukią atmosferą, kuri padeda žmogui atsiverti, eiti į šviesą iš tamsos ir liūdesio. Tačiau ši daina nėra liūdna, ji viltinga ir šios dainos istorijoje žmogus supranta, jog jam reikėjo ne ieškoti šviesos, o uždegti šviesą savyje, kurią jis visada ir turėjo.“

Rūta džiaugiasi, kad šie metai jai prasidėjo kaip niekad darbingai ir jau visai netrukus atlikėja pasidalins savo artėjančio albumo „Lipam“ dainomis. Jame taip pat bus galima išgirsti ir „Eurovizinės“ dainos lietuviškąją versiją.

Na, o vasario 19-tąją dieną kviečia visus išgirsti jos dainas naujojo albumo pristatymo koncerte Vilniaus muzikos klube „Tamsta“.

„Aš jaučiu, kad tai tik pradžia ir su nekantrumu laukiu, kas bus toliau. Atiduodu savo naująją dainą „Call me from the Cold“, kuri tikiuosi atneš vilties ir šviesos į kiekvieno namus.“ – šypsosi Rūta.

Sausio 22-ąją galėsite stebėti ir palaikyti atlikėją Rūtą Loop „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS