Rūta Loop pristatė pirmąjį singlą iš artėjančio albumo: „Ši daina nuneš visus į santykių pradžią”

Rūta Loop
Rūta Loop / Asmeninis albumas
Rūta Loop
Rūta Loop / Asmeninis albumas
Rūta Žibaitytė, geriau žinoma sceniniu vardu Rūta Loop, po ilgesnės pertraukos pristato naują, romantika dvelkiantį kūrinį „Tavo delnuose“.

Šis etapas atlikėjai ypatingas – kitų metų pradžioje atlikėja planuoja išleisti savo minialbumą. Tai bus antrasis, tačiau mažesnės apimties albumas, kuris kalbės apie įvairias santykių
fazes.

„Santykių tema man yra labai įdomi ir, turbūt daug kas sutiks, neišsemiama. Santykis su mylimuoju ar mylimąja, šeima, draugais, pažįstamais ar nauja pažintimi – visa tai mus daro tokius, kokie esame dabar. Bet ar tau patinka dabartinis tu? Šį kartą noriu kalbėti apie įvairias santykių fazes, etapus – nuo stipraus susižavėjimo iki abejojimo ir tikros meilės, perėjusios viską“, – sako atlikėja.

Kūrinys „Tavo delnuose“ – pirmasis iš artėjančio albumo. Jis pasakoja apie pirmą susižavėjimą, jautrią, gražią meilę.

„Žinot, niekad negalvojau, kad sukursiu tokią romantišką dainą. Jeigu užsuktumėte į mano studiją ir išgirstumėt kokios nuotaikos vyrauja ten, sakytumėt, kad aš esu gana melancholiška, tačiau mano asmenybė skiriasi nuo muzikos, kuri iš manęs išeina, – šypsosi Rūta. – Žinoma, muzika atspindi įvykius ar etapus, kurie vyksta tikrame gyvenime. Kartais apdainuoji kitų istorijas, kartais savas. Neslėpsiu – ši daina atspindi mano pačios vidinę būseną.“

Rūta Loop mano, kad šis kūrinys, žiūrint iš draugų ir artimųjų perspektyvos, bus artimiausiai atspindintis ją kaip asmenybę.

Atlikėja tikisi, kad daina suras savo klausytojus, ypač šiomis rudens dienomis.

„Tikiu, kad ši daina nuneš visus į santykių pradžią ir jaukius prisiminimus. Galbūt kažkas ką tik įsimylėjo, o gal kažkas ieško atgaivos. Ši daina pilna to švelnumo, kilnumo ir empatijos vienas kitam“, – šypsosi Rūta.

Pačią dainą ir jos emociją atspindi ir vaizdo klipas. „Nepaprastai džiaugiuosi, kad mums pavyko išpildyti klipo idėją taip, kaip ir įsivaizdavau. Tiesą sakant, labai dažnai būna taip, kad vienaip įsivaizduoju savo galvoje, o galutinis rezultatas smarkiai prasilenkia su mano vizija. Tačiau šįkart jaučiu, kad vaizdas ir daina kvėpuoja tuo pačiu ritmu.

Pirmiausia, magiškai pavyko rasti turbūt paskutinę saulėtą ir gražią dieną, kurios tikrai labai
reikėjo, norint perteikti dainos jausmus. Turėjome labai jaukią ir visiškai paprastą popietę – važinėjome su mano draugu Edgaru ir operatoriumi Miku Zabulioniu po įvairias apylinkes,
išlipdavome laukuose ir tiesiog stengėmės įamžinti natūralias akimirkas.

Labai pasitikiu Miku, todėl net nedvejojau, jog būtent jam pavyks rasti tą teisingą santykį, kad klipas neatrodytų per saldus. Svarstėme, ar klipe reikėtų filmuotis su aktoriumi, ar su savo antra puse, bet juk viskas žymiai natūraliau ir tikriau, kai vaidinti nereikia“, – juokiasi Rūta.

Dainininkės mylimasis Edgaras Žaltauskas – žinomas Lietuvos jaunosios kartos muzikos kūrėjas ir prodiuseris, prisidėjęs ir prie naujojo kūrinio.

Pasidalink:

NAUJIENOS