Rokas Yan pristato trečią vasaros singlą „Vakar vakare“

Rokas Yan
Rokas Yan © V.Makovskaja ir T.Juknevičius
Rokas Yan
Rokas Yan © V.Makovskaja ir T.Juknevičius
Rokas Yan klausytojams pristato naujausią kūrinį „Vakar vakare“. Įsimintiną priedainį bei šokti įtraukiantį dainos ritmą papildo ir muzikinis klipas, kuriame atlikėjas pasirodo kartu su grupe. Naujasis kūrinys – tarsi anonsas šį rudenį pasirodysiančiam debiutiniam Rokas Yan mini albumui (EP).

„Vakar vakare“ – jau trečiasis singlas, kurį Rokas Yan pristato šią vasarą. Anksčiau pristatyti kūriniai „Surask mane“ bei „Vasaros mažai“ ne tik užkariavo radijo stočių grojaraščius, bet ir peržengė 800 000 perklausų ribą platformose YouTube ir Spotify. Jaunas atlikėjas ir dainų autorius pamažu tampa vienu sparčiausiai kylančių vardų šalies popmuzikoje.

„Šią dainą parašyti įkvėpė žmonių daugialypiškumas ir ironiškos situacijos, į kurias patenkame gyvenime,“ – sako Rokas Yan. „Džiaugiuosi, kad šiais laikais vis labiau aktualu yra iš tikrųjų pažinti ir išlaisvinti savo asmenybes – taip atrandame savo tikrą potencialą ir išmokstame nubrėžti ribas, kurios mums reikalingos santykiuose su kitais žmonėmis. Kaip bebūtų, visi turime žmogiškų silpnybių, ypač kalbant apie meilę, ir kartais mūsų pasirinkimus nulemia spontaniška širdis, o ne šaltas protas“.

Naująjį singlą jau galima rasti visose muzikos platformose, o Rokas Yan išduoda, kad klipo idėja – pasirodymas su grupe – pasirinkta ne šiaip sau: „šis klipas yra pirmoji užuomina apie tai, kuo šiuo metu gyvenu ir ruošiuosi“. Artėjantis ruduo Roko Yan gerbėjams bus ypatingas – laukia ne tik debiutinis EP albumas, bet ir jo pristatymas pirmajame soliniame koncerte.

Pasidalink:

NAUJIENOS