Remis Retro pristato singlą „Rockstarai“: įrašė kartu su leidybos kompanija „Universal Music Group“

Remis Retro
Remis Retro / Asmeninis albumas
Remis Retro
Remis Retro / Asmeninis albumas
Remigijus Daškevičius-Remis Retro pristato solo projektą su naujausiu singlu „Rockstarai“. Šį kūrinį, kartu su spalvingu, Londone filmuotu vaizdo klipu, atlikėjas išleidžia drauge su muzikos leidybos kompanija „Universal Music Group“.

Daina gimė „Zoom“ sesijos metu

Singlą „Rockstarai“ Remis Retro parašė kartu su talentingu suomių prodiuseriu ir multiinstrumentalistu Daniel Okas, prisistatančiu slapyvardžiu „Danitello“. „Rockstarai“ – stilistiškai šiek tiek kitoks kūrinys, nei įprastas Remio repertuaras.

„Jau ilgą laiką klausau ir domiuosi dance muzika, repavimu ir dainavimu su house‘o, uptempo elementais. Pajaučiau šitoje muzikoje erdvę, kurioje galiu atsiskleisti taip, kaip dar neteko anksčiau“, – atvirauja Remigijus.

Karantino metu visi dirbome nuotoliniu būdu, muzikantai nebuvo išimtimi, teko prisitaikyti prie kūrybos fiziškai nesimatant.

„Per karantiną, vienos iš kūrybinių „Zoom“ sesijų metu, man kilo idėja pabandyt kažką kitokio. Papasakojau savo idėją Danieliui ir paniūniavau ritmingą melodiją, kuri ir tapo „Rockstarų“ pagrindiniu pamatu. Viskas, iš tiesų, buvo viena didelė improvizacija, po pirmos sesijos buvo atlikti tik minimalūs, estetiniai pakeitimai. Manau, kad tai labai gerai atspindi singlo tematiką – ambicinga, neapologetiška ir įžūli“, – pasakoja atlikėjas.

Neįprastas vaizdo klipo filmavimo procesas

Įprastai Remigijus vaizdo klipuose yra matomas su būriu draugų, tačiau šį kartą klipo filmavimas buvo šiek tiek kitoks.

„Atskridau į Londoną aplankyti savo labai artimo draugo, atlikėjo ir vaizdo klipų kūrėjo Luko Kuchtovo-Mancero. Pagalvojom, kodėl nenufilmavus naujo vaizdo klipo? Viskas man buvo gan neįprasta, nes įprastai kadrą užpildydavo papildomi dalyviai – draugai, aktoriai ar kiti kolegos atlikėjai, o dabar aš buvau vienas prieš kamerą laikantį Luką.

Mūsų tikslas buvo sukurti įtraukiantį, smagų, kūrinio nuotaiką atspindintį klipą, esant labai ribotam resursui – žmonių rankoms. Nepaisant visų kliūčių, kurios pasitaikė viešint Londone, sau iškeltas užduotis įvykdėm ir singlo vaizdo klipu esame labai patenkinti“, – pasakoja Remis.

Įspėjimas: turinys skirtas asmenims nuo 18 metų:

Pasidalink:

NAUJIENOS