Prodiuseris Bäsello apie drauge su „Universal Music Group“ išleistą remiksą: daina atsidūrė topo viršūnėje

Bäsello
Tomas Paulauskas Bäsello / Organiz. nuotr.
Bäsello
Tomas Paulauskas Bäsello / Organiz. nuotr.
Vienas perspektyviausių Lietuvos muzikos prodiuserių Tomas Paulauskas–Bäsello neseniai paskelbė apie bendrą projektą su tarptautine muzikos kompanija „Universal Music Group“ ir pristatė grupės „Flying Saucer Gang“ lyderio Remigijaus Daškevičiaus–Remio Retro naujausio singlo „Rockstarai“ remiksą, kuris iškart sulaukė didelio klausytojų dėmesio ir užkopė į klausomiausių radijo dainų top‘o pirmąją vietą.

Dalinamės pokalbiu su Tomu Paulausku–Bäsello apie naujausius projektus ir artimiausius muzikinius planus.

Kaip sekėsi bendradarbiauti su vienu žymiausių Lietuvos hiphop‘o atlikėjų – Remiu Retro, rengiant jo kūrinio „Rockstarai“ remiksą, kuris taip sėkmingai užkopė į klausomiausių dainų topo viršūnę?

Parengti singlo „Rockstarai“ remiksą buvo iššūkis ne vien dėl kiek kitokio nei man įprasta muzikos formato, bet ir dėl didelės Remio Retro kūrybą mėgstančios klausytojų auditorijos. Manau, remikso sėkmę garantavo visos komandos – Remigijaus, mano, profesionalių garso inžinierių – darbas ir visų noras padaryti kuo kokybiškesnį rezultatą. Man tai buvo nepamirštama patirtis ir, žinoma, labai džiugu, kad klausytojai taip teigiamai įvertino!

Kaip jauteisi sulaukęs kvietimo dirbti su viena didžiausių muzikos kompanijų „Universal Music Group“?

Man tai – didelis įvertinimas. Su muzika rimtai dirbu jau kurį laiką ir džiaugiuosi, kai atsiranda galimybė bendradarbiauti su tokiais atlikėjais kaip Remis, kurie yra originalūs, žino savo stilių ir tikslingai žengia į muzikinę sceną. Po sėkmingai pristatyto Remio Retro kūrinio „Rockstarai“ remikso, su „Universal Music Group“ toliau kalbamės apie potencialius ateities projektus kartu.

Kada artimiausiu metu galima tave tikėtis išgirsti gyvai?

Birželio 18 dieną su elektroninės muzikos kūrėjus vienijančia Lietuvos įrašų kompanija „Naktys“ planuojame festivalį „Naktys 2022“ Tauragėje. Išduosiu tai, jog scenoje pasirodysime kartu su žinomu atlikėju „Electronic I“ bei pasirodymo metu planuoju atskleisti dar kiek kitokias savo kūrybos spalvas. Rudenį taip pat planuoju pasirodyti išskirtiniuose M.A.M.A. renginiuose – spalio mėnesį Osle ir lapkričio mėnesį Londone. Koncertų tvarkaraštis nuolat pildosi, taigi pažadu savo klausytojams pranešti ir daugiau naujienų.

Atlikėjų, su kuriais esi bendradarbiavęs, sąrašas ilgėja – galbūt, greitu metu galima tikėtis ir Bäsello muzikinio albumo?

Idėjos albumui po truputį dėliojasi, tariamės su įvairiais atlikėjais dėl vokalinių partijų, kaip aš sakau – „knyga rašoma, bet viršelio jai dar nėra“, galbūt, albumo galima tikėtis kitais metais. O tuo tarpu rengiu sekančius muzikinius darbus, tarp kurių „X faktoriaus“ dalyvio Dano Berlinsko dainos „Mintyse“ remiksas, bendras kūrinys „Iliuzija“ su atlikėju Martin Lu ir vokalistu Viliumi Trakiu, darbai su Robertu Burketu ir muzikos įrašų kompanija „Lithuania HQ“, naują skambesį pristatysianti Pauliaus Sinkevičiaus-„Electronic I“ daina. Taip pat, šiuo metu filmuojame mūsų su „Lietuvos balso“ dalyve Dovile Davidavičiūte bendro kūrinio „Dink iš ateities“ muzikinį klipą. Netrukus pasirodys ir Dominykos Pocevičiūtės kūrinio „Reikia tavęs“, Kristijono Vaičiukausko dainos „Prisiekiu“ remiksai. Tiek naujienų galiu atskleisti, bet laukia tikrai įdomių muzikinių projektų, kurie, tikiuosi toliau sėkmingai ras kelią į klausytojų grojaraščius!

Remis Retro „Rockstarai“ (Bäsello Remix) jau pasiekiamas visose muzikos platformose. Kviečiame pasiklausyti https://remis.lnk.to/RockstaraiRemixFP

Pasidalink:

NAUJIENOS