Prieš artėjantį koncertą „Žalgirio“ arenoje SEL išleidžia naują dainą „Tarp amžinybės”

sel
Sel dainos "Tarp amžinybės" viršelis
sel
Sel dainos "Tarp amžinybės" viršelis
Grupė SEL intensyviai ruošiasi įspūdingiausiam metų koncertui, kuris įvyks gruodžio 25 d. Kauno Žalgirio arenoje. Savo gerbėjams SEL žadėjo padovanoti ne vieną staigmeną. Pirmąja dovana tapo nauja grupės daina „Tarp amžinybės“.

Pranešime spaudai skelbiama, jog naujausias grupės dainos pavadinimas atspindi šių dienų aktualijas ir jausmus, o pačioje dainoje ieškomi atsakymai į amžinus klausimus apie laiko tėkmę, jausmus, tarpusavio supratimą. daug prasmės apie laiko tarpą, jausmus, supratimą.

„Šioje dainoje galima rasti daug ką. Tai tarsi ir apie šį sunkų laikotarpį. O kartu ir apie mūsų kasdieninį gyvenimą, jausmus, meile. Kiekvienas dainoje atras tai kas jam artima“, – dainos atsiradimo aplinkybes ir pagrindinę idėją komentavo Egidijus Dragūnas.

Pristatydami naują dainą „Tarp amžinybės“, grupės nariai tikisi, kad ji susilauks didžiulio klausytojų dėmesio, kaip neseniai pasirodžiusios dainos „Tik Tok“ ir „Skrendu“ (atliktos kartu su atlikėju Soliaris) bei su grupė „NEO“ išleistas singlas „Tarp sienų keturių“. Paklaustas, ar šios dainos skambės Kauno Žalgirio arenos, Egidijus nebuvo linkęs atvirauti: „Skambės daug dainų. O kurios iš jų skambės būtent šiame sužinos tik tie kurie atvyks į koncertą.“

Pasidalink:

NAUJIENOS