Prieš artėjantį koncertą „Žalgirio“ arenoje SEL išleidžia naują dainą „Tarp amžinybės“

sel
Sel dainos "Tarp amžinybės" viršelis
Grupė SEL intensyviai ruošiasi įspūdingiausiam metų koncertui, kuris įvyks gruodžio 25 d. Kauno Žalgirio arenoje. Savo gerbėjams SEL žadėjo padovanoti ne vieną staigmeną. Pirmąja dovana tapo nauja grupės daina „Tarp amžinybės“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pranešime spaudai skelbiama, jog naujausias grupės dainos pavadinimas atspindi šių dienų aktualijas ir jausmus, o pačioje dainoje ieškomi atsakymai į amžinus klausimus apie laiko tėkmę, jausmus, tarpusavio supratimą. daug prasmės apie laiko tarpą, jausmus, supratimą.

„Šioje dainoje galima rasti daug ką. Tai tarsi ir apie šį sunkų laikotarpį. O kartu ir apie mūsų kasdieninį gyvenimą, jausmus, meile. Kiekvienas dainoje atras tai kas jam artima“, – dainos atsiradimo aplinkybes ir pagrindinę idėją komentavo Egidijus Dragūnas.

Pristatydami naują dainą „Tarp amžinybės“, grupės nariai tikisi, kad ji susilauks didžiulio klausytojų dėmesio, kaip neseniai pasirodžiusios dainos „Tik Tok“ ir „Skrendu“ (atliktos kartu su atlikėju Soliaris) bei su grupė „NEO“ išleistas singlas „Tarp sienų keturių“. Paklaustas, ar šios dainos skambės Kauno Žalgirio arenos, Egidijus nebuvo linkęs atvirauti: „Skambės daug dainų. O kurios iš jų skambės būtent šiame sužinos tik tie kurie atvyks į koncertą.“

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS