Justinas Jarutis prsitatė dainą ir klipą: įkvėpė romantinė kino juosta „Call Me By Your Name”

Justinas Jarutis
Justinas Jarutis / Asmeninis albumas
Justinas Jarutis
Justinas Jarutis / Asmeninis albumas
Justinas Jarutis spalio 15 pristatė naujausią savo kūrinį „I‘m a Fool”, o kartu ir muzikinį vaizdo klipą, kuriame ekspresija persipina su moderniuoju šokiu.

Atlikėjas pasakoja, kad parašyti emocingą ir jautrią dainą jį įkvėpė kultūrinė patirtis – neišdildomą įspūdį palikęs filmas.

„Praėjęs pavasaris vėlavo, buvo tamsu ir šalta, o man jau norėjosi saulės, pietietiškos šilumos. Todėl vieną vakarą pažiūrėjau Lucos Guadagnino filmą „Vadink mane savo vardu“.

Italijoje vykstanti meilės drama, beje, pelniusi „Oskarą”, sukrėtė ir išprovokavo daugybę minčių – apie begalinį žmonių jautrumą, pažeidžiamumą ir skausmą sukeliantį atvirumą“, – pasakoja Justinas Jarutis.

Išskirtinė ne tik daina, bet ir jos muzikinis klipas, nes šįkart jame neišvysite paties Justino – pagrindinį vaidmenį atlieka aktorius ir judesio virtuozas Petras Lisauskas. Kas paskatino atlikėją užleisti vietą priešais kameras?

„Norėjau, kad šįkart būtų kitas žmogus – jo jausmai, jo išraiškos, jo empatija, – teigia muzikantas. – Kartą teko stebėti aktoriaus Petro Lisausko performansą ir mane sužavėjo jo ekspresija, kūno kalba, todėl šiam vaizdo klipui jis tiko idealiai.

Glaudžiai dirbdami su nuostabiu operatoriumi ir klipo idėjos autoriumi Linu Mažonu norėjome atkurti tą intymią pokalbio atmosferą, kai jau, rodos, tuoj nueisi į šalį ar padėsi ragelį, bet staiga pajunti, kad ne viską išsakei, todėl darsyk atsisuki ir sukaupęs drąsą išlieji tai, ko nutylėti nebegali“.

Pasiūlymą prisidėti prie šios idėjos įgyvendinimo Petras sutiko entuziastingai ir atskleidė, kad mėgavosi kūrybiniu procesu.

„Justino daina patiko iškart, kadangi įsiklausęs į jos žodžius supratau, kad dauguma mūsų yra turėję panašių gyvenimiškų apmąstymų. Tad ir man nereikėjo toli ieškoti jausminio atitikmens, siekiant emociškai pagrįsti judesį“, – kūrybinio proceso detalėmis dalinasi P. Lisauskas.

Naująją dainą gerbėjai gyvai pirmąsyk galės išgirsti jau spalio 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur įvyks ilgai lauktas, dėl koronaviruso pandemijos ne sykį atidėtas Justino Jaručio koncertas.

Pasidalink:

NAUJIENOS