Post-punk grupė ORAI pristato naują singlą bei vaizdo klipą: įkvėpė pikti komentarai

ORAI
ORAI © V. Žemaitis
Nuo šiandien visose internetinėse muzikos platformose galima išgirsti naujausią post-punk grupės „ORAI“ singlą „Vabalas tinkle“. Kūrinį grupė pristato kartu su vaizdo klipu, kurį įkvėpė atkakliausi ir nuožmiausi interneto komentatoriai.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nauju kūriniu grupė skelbia pirmo etapo pabaigą ir ruošia kitas naujienas.

Grupės „ORAI” įkūrėjas Donatas Zinkevičius papasakojo apie naująjį kūrinį ir jo žinutę.

„Ši daina yra apie piktoką komentatorių internete. Apie jo frustracijas ir kartais tokį veiksmų beprasmiškumą. Nenoriu pasišaipyti ar kažko įžeisti, labiau gal kviečiu patiems pažvelgti į save iš šalies, na nes tai yra komiška. Daina linksma, greita, skamba smagiai, tai prašom juoktis“, – pasakojo kūrinio autorius.

ORAI © Gražvydas Kaškelis

Vaizdo klipą dainai sukūrė iliustratorius ir muzikos grupių „Arklio galia” bei „Karšti klijai” narys Žilvinas Jagėla.

„Ilgą laiką neapsisprendžiau koks turėtų būti šios dainos vizualinis išpildymas. Turėjau minčių tiek filmuoti vaizdo klipą, tiek daryti labai paprastą vizualizaciją, bet dėl vieno dalyko buvo aišku nuo pradžių – norėjau, kad klipe būtų naudojami gal kažkiek redaguoti, bet tikri komentarai iš tų interneto vietų, į kurias dažniausiai nėra didelio noro eiti. Gana spontaniškai susisiekiau su Žilvinu, o jis iš pirmo karto suprato ko aš noriu ir po savaitės turėjom klipą. Labai rekomenduoju.“, – pasakojo grupės „ORAI“ įkūrėjas Donatas.

Muzikantas papasakojo ir apie kitus žmones, kurie prisidėjo prie naujosios dainos atsiradimo.

„Dainą įrašėme su prodiuseriu Jurgiu Masilioniu. Ne pirmas kartas, kai tą darome ir manau, kad tikrai ne paskutinis. Būgnų partiją sugrojo Mantas Daujotas, o parėkauti kartu prisijungė Karolis Petrikas, kuris vasarą prisijungė prie grupės ir gyviems pasirodymams“, – teigė grupės įkūrėjas.

Donatas papasakojo apie tolimesnius grupės planus ir naują etapą.

„Vasarą ir rudenį turėjome nemažai koncertų. Grojome „Loftas Fest“, taip pat apšildėme grupes „Sraigės efektas“ ir „Siela“. Manau, kad šis singlas reiškia to pirmo etapo, pirmojo pusmečio pabaigą. Svarbiausi ateinančio laikotarpio tikslai – gerokai pakelti gyvų pasirodymų lygį, na ir įrašyti EP arba albumą. Tikiuosi, kad naujas etapas reikš ir naują skambesį – mažiau roko ir daugiau šokių“, – pasakojo grupės „ORAI“ įkūrėjas Donatas.

Grupė „ORAI“ vasarą išleido du pirmuosius singlus „Operatorius“ ir „Lyguma“, kurie sėkmingai skamba ir radijo eteryje. Grupė dalyvavo įdomiausių pradedančių grupių konkurse „Muzikos Inkubatorius NOVUS“ ir atliko pasirodyma per „Loftas Fest ‘21“.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS