Pirmą kartą vyksiančiame festivalyje „Naktys 2022“ – muzikos ir vandens pramogos

Festivalis Naktys 2022
Festivalis „Naktys 2022“ / Organiz. nuotr.
„Naktys 2022“ - tai muzikos ir aktyvių vandens pramogų festivalis po atviru dangumi. Tai vienas ilgas vakaras šokių ir vandens sūkuryje. Festivalio metu publiką šokdins net keturi Lietuvoje puikiai žinomi didžėjai. Bilietai į renginį sparčiai tirpsta.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Naktys 2022“ geriausią jausmą bei nuotaiką leis patirti išskirtinėje vietoje – „Liberty Beach Wake Park“, įsikūrusioje Tauragėje ,Tvenkinių g. 10. Renginys įvyks po dviejų savaičių – birželio 17 dieną.

„Liberty Beach“ – pirmasis ir vienintelis Tauragės apskrityje vandenlenčių parkas (wake parkas). Smėlio paplūdimys „Liberty Beach“ vasaros sezono metu siūlo įvairaus spektro pramoginius ir kultūrinius renginius. Plati smėlio juosta besidriekianti tarp dviejų gėlo vandens telkinių, vasarą sutraukia aktyvių pramogų pasiilgusius poilsiautojus, kitokio kino ir muzikos mylėtojus.  

Pramogų zonoje po atviru dangumi įrengtas amfiteatras, paplūdimio zonoje – tinklinio ir pliažo futbolo aikštelės, bei patogus priėjimas prie vandens. Neleisk laiko veltui, kurk savo vasaros nuotykius Liberty Beach!

Pranešime spaudai skelbiama, jog festivalio bilietai sparčiai tirpsta. Organizatoriai patikina, jog klausytojams bus galimybė bilietus įsigyti ir vietoje.

Festivalyje grosiantys atlikėjai:

WONGA

Electronic I

Robby Burke

Bäsello

Informacija apie renginį:

Laikas: 2022 birželio 17 d.
Įėjimas : 19:00
Vieta : Tauragė, Tvenkinių g. 10, Liberty Beach Wake Park
Bilieto kaina: nuo 6eur

Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt/event/naktys-2022

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS