„Piano & A Microphone“ koncertų serijoje pasirodys eklektiškoji Migloko

Migloko
Migloko / Asmeninis albumas
Balandžio 28 d. sostinės laukia dar vienas gražus vakaras. Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje šį vakarą „Piano & A Microphone“ formate pasirodys eklektiškoji Migloko. Dėl karo pradžios Ukrainoje perkeltame pasirodyme Miglė Vilčiauskaitė atiduos dar daugiau energijos ir širdies.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prasidėjo trečias karo mėnesis prieš nekaltus žmones kaimyninėje šalyje. Baisaus, beviltiško ir nepateisinamo genocido. Tai beprotiškai ilgas laiko tarpas, per kurį galima užsimiršti, bet būtina išlikti aktyviems ir prisidėti prie Ukrainos pergalės savaip. Taip jau sutapo, kad pirmoji Migloko koncerto data sutapo su karo pradžios diena. Organizatoriai privalėjo priimti sprendimą ir trumpam pamiršti kultūrą, muziką ir savus reikalus.

Bet gyvenimas tęsiasi toliau. Randame savų būdų prisidėti – visi pinigai už bilietus į Migloko ir kitus šios serijos pasirodymus skiriami paramos fondams ir humanitarinei pagalbai. Nuostabu kurti formatą, kai prisidėti prie pergalės galima klausantis muzikos. Nėra abejonės, kad galingas Migloko vokalas sujaudins ir įkvėps kiekvieną.

„Piano & A Microphone“ serija – intymi ir limituota. Į ją telpa 300 klausytojų, liudijančių artisto vokalo ir juodo fortepijono pasimatymą. Gražų ryšį ir emociją galima matyti kiekvieną ketvirtadienį. Beje, tai bus priešpaskutinis šio formato pasirodymas šį sezoną – dar po savaitės su „Piano & A Microphone“ iki rudens atsisveikinsim su Džiugu Širviu iš „jautì“.

Miglė yra eklektiška ir jautri siela. Jos jėgos ir energijos užtenka bet kokiam formatui ir salei užpildyti. Šiemet ji išleido ir trečiąjį savo albumą „Atgimimas“, kuriame gražiai žaidžia šviesos ir tamsos temomis, pop, džiazo, folkloro ir 90-tųjų įtakomis. Tačiau Miglė Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje atliks širdį labiausiai išjudinančius džiazo standartus, kuriuos sukaupė margais savo kūrybos metais. Jai talkins gera draugė ir pianistė Justė Kazakevičiūtė.

„Mane, kaip ir visus, labai sukrėtė prasidėjęs karas. Bet šiuo metu džiaugiuosi, kad esame gyvi ir galime groti. Pasirodymu kviečiu švęsti gyvenimą, klausytis šiltų džiazo garsų ir dainuoti kartu. Mes su Juste sakom, kad skambėsim kaip iš Woody Alleno filmų – šiltai, jaukiai ir romantiškai“, – sako Migloko.

Migloko darbas „Šypsena“ projekte „SAPIENS“

Užupio menininkė klasiškais džiazo standartais kvies pavasario saulę, kurios vis dar laukiame. Toks formatas, kai žiūrovai apsupa atlikėją 360 laipsnių kampu, Miglei pažįstamas ir artimas: „Man labai patinka žiūrovų artumas, pati esu surengusi ne vieną koncertą, kur dainuodavau tarp klausytojų. Cerkvės erdvė labai sakrali ir mistiška, visas pasirodymas ir atmosfera turėtų atrodyti it savotiškas ritualas.“ Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje šį sezoną įvyko jau septyni „Piano & A Microphone“ pasirodymai. Gabrielė Vilkickytė, Alina Orlova, Giedrė, „Golden Parazyth“, „Kabloonak“, Monika Linkytė ir Domantas Starkauskas iš grupės „Abudu“ šį formatą jau išbandė.

„Atgimimas“ iš naujo Migloko albumo


„Piano & A Microphone“ koncertų serija Lukiškių kalėjime vyksta kiekvieną ketvirtadienio vakarą iki pat gegužės 5 d. Bilietais organizatoriai ragina pasirūpinti iš anksto. Bilietais prekiauja „Bilietai LT“. Jau patvirtinta, kad ši išskirtinė koncertų serija bus pratęsta ir rudenį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS