„Piano & A Microphone“ koncertų seriją Lukiškių kalėjime pratęs Migloko (perkeltas)

Migloko
Migloko / Asmeninis albumas
Vilniaus mieste atsivėrė dar viena unikali koncertinė erdvė. Daugiau nei šimtą metų skaičiuojanti Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė Lukiškių kalėjime kiekvieną ketvirtadienį siūlo išskirtinius Lietuvos atlikėjų pasirodymus. Vasario 24 d. naujame „Piano & A Microphone“ formate pasirodys eklektiškoji Migloko.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lukiškių kalėjimo konversijos autoriai „8 Days A Week“ praėjusią savaitę pristatė legendinio Prince‘o albumo „Piano & A Microphone 1983“ įkvėptą koncertų seriją. Ją patikėta pradėti „M.A.M.A“ Metų proveržiui Gabrielei Vilkickytei. Pirmasis koncertas pranoko visų lūkesčius – Gabrielė sugrojo ilgiausią koncertą karjeroje, o į pasirodymą buvo išparduoti visi bilietai.

„Piano & A Microphone“ serija – prabangi ir limituota. Į ją telpa kiek mažiau 300 klausytojų, kurie liudys artisto vokalo ir juodo fortepijono pasimatymą. Tai intymų ryšį ir emociją padiktuojantis formatas. Vasario 24 d. save ir klavišus išbandys Miglė Vilčiauskaitė arba tiesiog Migloko. Dar viena eklektiška ir marga siela, kuri vasarą improvizacijomis žavėjo Lukiškių kalėjimo didžiosios scenos kiemą.

Migloko darbas „Šypsena“ projekte „SAPIENS“Migloko jėgos ir energijos užtenka bet kokiai salei užpildyti. Į pasaulį neseniai ji paleido trečiąjį savo albumą „Atgimimas“. Jame Migloko gražiai žaidžia šviesos ir tamsos temomis, pop, džiazo, folkloro ir 90-tųjų įtakomis. Tačiau „Atgimimą“ trumpam palikime į šalį – Migloko gros širdį labiausiai išjudinančius džiazo standartus, kuriuos sukaupė savo kūrybos metais. Tam geriausiai tinka juodas fortepijonas ir galingas Migloko balsas, aidintis tarp šimtamečių sienų.

„Senieji klasiški džiazo standartai suskambės ypatingai šildančiai žiemos gale, taip kviesdami pavasario saulę“, – sako Užupio menininkė Migloko. Toks formatas, kai žiūrovai apsupa atlikėją 360 laipsnių kampu, Miglei pažįstamas ir artimas: „Man labai patinka žiūrovų artumas, pati esu surengusi ne vieną koncertą, kur dainuodavau tarp klausytojų. Cerkvės erdvė labai sakrali ir mistiška, visas pasirodymas ir atmosfera turėtų atrodyti it savotiškas ritualas.“

„Atgimimas“ iš naujo Migloko albumo

Organizatoriai primena, jog Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje šį sezoną įvyks 13 „Piano & A Microphone“ pasirodymų. Alina Orlova, Giedrė, „Golden Parazyth“, Evgenya Redko, „Kabloonak“, Domantas Starkauskas iš grupės „Abudu“ – tik dalis tų, kurie tokiame vaidmenyje bus pirmą ir gal paskutinį kartą savo karjeroje. Nauja „Piano & A Microphone“ koncertų serija Lukiškių kalėjime nuo šiol vyks kiekvieną ketvirtadienio vakarą iki pat gegužės 5 d. Bilietais organizatoriai ragina pasirūpinti iš anksto. Bilietais prekiauja „Bilietai LT“. Laikantis saugumo reikalavimų, pabėgimas į cerkvę galimas tik su respiratoriais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS