Paula pristato jautrų vaizdo klipą „Enemies“: skiria visiems, kurie dar abejoja dėl pagalbos Ukrainai

Paula
Paula / Asmeninis albumas
Paula
Paula / Asmeninis albumas
Jaunosios kartos atlikėja ir muzikos kūrėja Paula Valentaitė pristato emocijų kupiną kūrinį „Enemies“ (liet. Priešai), kuriame apdainavo karo baisumus. Šį kūrinį iliustruoja ir specialiai sukurtas vaizdo klipas – jame atskleidžiama priešų daroma žala ir baisumai Ukrainos žmonėms ir miestams.

Pasak jaunosios kūrėjos, kūrinys „Enemies“ gimė iš baimės bei nerimo, su kuriuo negalime susitaikyti nuo pirmosios Rusijos pradėto karo Ukrainoje dienos.

„Kai mintys buvo užvaldytos baimės, nerimo ir negalėjimo susitaikyti su tuo, kad pasaulyje įmanomas toks blogis, pradėjau kurti. Tai buvo viena iš tų dainų, kuri atsirado akimirksniu, melodija ir žodžiai patys susidėliojo. Tai – visiškai tikra emocija, neužglaistyta, persmelkta skausmo ir realybės, kurioje dabar gyvename“, – pasakoja Paula.

Pristatydama kūrinį „Enemies“ atlikėja turi tikslą, kad daina bei jos vaizdo klipas su kraupiais karo vaizdais pasiektų ir sujaudintų žmones, kurie dar abejoja tuo, kad visomis išgalėmis reikia padėti Ukrainai ir jos žmonėms, o agresorei Rusijai taikyti griežčiausias sankcijas ir niekada nepamiršti to, kas vyksta šiuo metu.

„Skausmas netelpa manyje ir dažnai apima beviltiškumo jausmas, regint karo vaizdus. Ši daina – tai emocijos, kurios apibūdina dabartinę būseną. Vaizdai kalba patys už save, žmonių skausmas ir ašaros veiduose kalba pačios už save.

Kiekvieną dieną šie žmonės išgyvena siaubą ir mes negalime to pamiršti. Privalome padėti. Padėkime Ukrainai kovoti su priešais. Padėkime kuo tik galime, nelikime abejingi ir kiekvienas darykime tai, ką galime“, – ragindama aukoti, teigia atlikėja.

Pasidalink:

NAUJIENOS