Niko Barisas pristato albumą „Apie blogį – ša“: „Tai geriausias šių metų repo albumas“

Niko Barisas
Niko Barisas © Martynas Stankaitis
Niko Barisas
Niko Barisas © Martynas Stankaitis
Likus kiek mažiau nei dviem savaitėms iki albumo pristatymo koncerto Televizijos bokšte, Niko Barisas pristato gerbėjams albumą „Apie blogį – ša“. Tuo pačiu atlikėjas atskleidžia kokius svečius pamatysime tą vakarą kartu su juo ant scenos.

Prieš pusantrų metų po ilgos pertraukos grįžęs Niko Barisas iki šios dienos savo gerbėjams pristatė ne vieną kūrinį. Kiekvienas kūrinys buvo skirtingas ir peržvelgus visus juos galima matyti atlikėjo nueitą kelią tiek kūryboje, tiek asmeniniame gyvenime. Tačiau albumas „Apie blogį – ša“ yra šios kelionės apibendrinimas ir jame matome Niko Barisą tokį, koks jis yra iš tikrųjų.

„Tokį Niko Barisą, koks buvo prieš kelerius metus, žmonės gali pamiršti. Per pastaruosius metus supratau kas aš, koks aš ir dabar pilnai tikiu, kad muziką, kokią kuriu šiandien, drąsiai galiu vadinti autentiška, nes tai esu aš. Pilnai tikiu šiuo albumu, pilnai tikiu keliu, kurį minu ir visiškai esu įsitikinęs, kad su komanda, kurią subūriau aplink save, padarysim didelių ir skambių darbų. Manau, kad laukia labai įdomus dešimtmetis“, – dalinasi Niko Barisas.

Atlikėjas užtikrintai sako, kad tai geriausias šių metų repo albumas. Ir taip pat dalinasi, kad įdomu sulaukti kaip jis bus priimtas muzikos pasaulio atstovų ir jų įvertintas.

„Jeigu manęs kas paklaustų kaip aš vertinu šį albumą – atsakyčiau tiesiai šviesiai. Tai yra, kaip minimum, geriausias šių metų repo albumas. Niekada dar taip netikėjau savo kūryba ir savimi, kaip dabar. Aišku, skonis yra subjektyvus dalykas, aš tai pilnai suprantu, bet, jei kalbam apie metų repo albumą – mano ir mano komandos nuomonė vienareikšmiška. Bus įdomu stebėti kaip jį įvertins „M.A.M.A.“, bet galų gale, viskas ne apie tai. Tačiau, neslėpkim, būti įvertintam visada yra smagu“, – pasakoja atlikėjas.

Niko Barisas neslepia ir sako, kad šiame albume jis kaip niekada atviras. Jis dalinasi ne tik gražiomis akimirkomis, bet drąsiai kalba ir apie sunkius gyvenimo momentus. Liečia temas apie kurias dažniausiai kiti nekalba ir laiko tabu.

„Šiame albume tiesiai šviesiai išgirsit kaip man sekėsi, kuo ir kaip aš gyvenau pastaruosius dvejus metus. Nuo visiško dugno, santykių, piktnaudžiavimo narkotikais ir mano, kaip asmenybės bei kaip atlikėjo pakilimo, meilės ir intymesnių momentų gyvenime. Nusprendžiau nieko neslėpti ir panaikinti visus tabu savo kūryboje. Manau, kad mūsų, kaip kūrėjų, pagrindinė misija ir yra kalbėti apie tai, kas visiems akivaizdu ir žinoma, tačiau bijoma prabilti garsiai“, – atvirauja Niko Barisas.

Niko Bariso koncerte Televizijos bokšte sulauksime ir nemažai svečių. Prieš porą savaičių buvo atskleista, kad su juo pasirodys Vidas Bareikis. Šiandien aišku, kad tą vakarą ant scenos taip pat išvysime atlikėjus Kordą ir Mir bei kylančią atlikėją Joanna Rea.

„Koncerte turėsiu daug svečių. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dirbti su tiek talentingų atlikėjų. Žinau, kad Televizijos bokšte užkursime nerealų vakarėlį. Ateikit ir patys pamatykit, kad po to nereikėtų gailėtis, jog praleidote galimybę sudalyvauti koncerte tokioje išskirtinėje vietoje!” – sakė atlikėjas.

Pasidalink:

NAUJIENOS