„MusicLab“ pristato tinklalaidžių ciklą „Ant Natos“: pirmajame epizode – muzikos agentas Martynas Butkevičius

Martynas Butkevičius
Martynas Butkevičius / Asmeninis albumas
Martynas Butkevičius
Martynas Butkevičius / Asmeninis albumas
Jau daugiau nei metus savo veiklą vykdantis projektas „MusicLab“ startuoja su nauju konceptu – tinklalaidžių „ANT NATOS“ ciklu, kuris muzikos verslo edukacijos misiją perteikia audio turiniu. Jaunieji muzikantai nuo šiol turės galimybę ne tik skaityti, tačiau ir klausyti „MusicLab“ transliuojamo turinio, kurį papildys Lietuvos muzikos industrijos veikėjų įvairovė: atlikėjai, kūrėjai bei verslo sektoriaus atstovai.

Bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka kuriama tinklalaidė „ANT NATOS“ pradedantiesiems atlikėjams bei muzikos verslo atstovams leis patiems įsitraukti į kuriamą turinį: „MusicLab“ skaitytojai kiekvienam svečiui galės užduoti klausimus projekto „Instagram“ platformoje. Tokių būdų vykdoma integracija padės auditorijai greičiau gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Pirmojo epizodo svečias – vienas iš muzikinės agentūros „8 Days A Week“ įkūrėjų Martynas Butkevičius. Į Lietuvą iš užsienio atlikėjus pasirodymams atgabenantis muzikos industrijos atstovas akį patraukia ne tik unikalių muzikantų pasirodymais, bet ir Lukiškių kalėjimo į kūrybinę erdvę pavertimu. Laimėjus laikinąją kalėjimo komplekso nuomą, agentūra kuria naują Lukiškių versiją ir patalpas paverčia naujomis kūrybinėmis erdvėmis, menu pulsuojančia aplinka bei koncertų traukos židiniu.

Tinklalaidėje Martynas Butkevičius papasakojo apie savo patirtį muzikos rinkoje ir užsiminė, kodėl nerekomenduoja jaunajai muzikos industrijos kartai siekti muzikos promoterio darbo.

„Nelinkėčiau eiti to kelio, kurį aš ėjau“ , – teigia Martynas. Vis dėlto, „8 Days A Week“ įkūrėjas pasidalino patarimais, skirtais tiems, kurie svajoja apie tokią muzikinę veiklą bei leido sužinoti, nuo ko pradėti būtų geriausia.

Paklaustas apie Lietuvos atlikėjus, galinčius pralaužti ledus užsienyje, pašnekovas įvardijo savo variantą, tačiau paminėjo, kad iš esmės rinkoje žaidžia ne konkretūs atlikėjai, o ryšiai.

„Galiu vienu laišku kai kam pakeisti gyvenimą, tik dėl to, kad leidžia ryšiai, bet reikia produkto. Aš nenoriu eiti su vidutinišku produktu ir sakyti vat žiūrėkit, čia tai, ką gali pasiūlyti Lietuva“, – pasakoja Martynas.

Taip pat, paliestas ir Lukiškių kalėjimo projektas: pokalbio eigoje Martynas papasakojo apie atrastą Lukiškių kalėjimo potencialą ir jo panaudojimą dabartyje.

Ypatingą padėką skiriame Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai, kuri, patikėjusi mūsų vizija, nusprendė prisidėti prie tinklalaidžių kūrimo – be bibliotekos garso įrašų studijos  suteikiamų transliacijų, tinklalaidžių ciklas nebūtų išvydęs dienos šviesos.

Pirmojo „ANT NATOS“ epizodo klausykite čia:

Pasidalink:

NAUJIENOS