Monique pristato singlą „Lay me down“: parašė kartu su žinoma Suomijos dainininke

Monique
Monique © Nerijus & Gintarė
Dainininkė ir dainų kūrėja Monika Pundziūtė-Monique pasidalijo naujutėlaičiu singlu „Lay Me Down“. Energingas kūrinys, kurį atlikėja išleidžia kartu su muzikos leidybos kampanija „Warner Music Baltics“ pasirodo kartu su itin seksualiu, juodai baltu vaizdo klipu.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Naujame single „Lay me down“ atlikėja kalba apie meilę, grįstą kančia ir priklausomybe. Kai žmogus puikiai supranta, kad santykiai jį skaudina, tačiau suvokia, kad jų nutraukimas viską tik dar labiau pablogintų. Jis priimama žaidimo taisykles ir santykius paverčia keistu malonumu.

„Lay Me Down“ Monique parašė kartu su žinoma Suomijos dainininke ir dainų kūrėja Ilon, dainą prodiusavo legendinis suomių popmuzikos prodiuserių duetas „Los Rollos“ ir lietuviškų hitų prodiuseris plucando. Kūrinys gimė kūrybinės stovyklos Suomijoje metu. Jis pasirodo po ankstesnio atlikėjos singlo „Friends“.

„Puikiai pamenu „Lay Me Down“ pradžią. Vos tik išgirdusi pirmąsias dainos eilutes, supratau, kad šią dainą būtinai privalo išgirsti mano gerbėjai. Mane stipriai palietė dainos žodžiai ir melodija. Kūrinys labai lengvai ir ritmiškai pasakoja istoriją, su kuria bent kartą gyvenime esame susidūrę kiekvienas.

Visi dainų kūrėjai žino, kad taip papasakoti istoriją nėra lengva, todėl man ši daina labai ypatinga. Esu tikra, kad išgirdę „Lay Me Down“ kiekvieną kartą pradėsite šokti, nesvarbu ką veiksite ir kur būsite“, – apie naują singlą pasakoja Monique.

Pasaulinio lygio muzikinių klipų standartus atitinkantį kūrinio „Lay Me Down“ vaizdo klipą režisavo kino ir reklamų režisierius Simas Lindešis: „Tai išskirtinė daina: jautri, stipri ir pripildyta Monique vidinio pasaulio. Vaizdo klipe mes būtent ir žaidėme su jos vidiniu pasauliu, simboliais ir skirtingomis emocijomis. Romantiškas akimirkas klipe sujungėme su tamsia ir kiek aštroka Monique puse.“

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS