Mėnulio Fazė pristato naują dainą „Sustok“ ir kviečia visus trumpam pristabdyti laiką

Mėnulio Fazė
Mėnulio Fazė © Renalda Kriščiūnaitė
Mėnulio Fazė
Mėnulio Fazė © Renalda Kriščiūnaitė
„Praėjus Eurovizijos nacionalinės atrankos etapui nesnaudžiu. Labai laukiau kada galėsiu šią dainą pristatyti klausytojams“, – sako Mėnulio Fazės lyderis Vladas Chockevičius, pristatantis naują Mėnulio Fazės lietuvišką dainą „Sustok“.

“Sustok” dainos užuomazgos gimė dar rudenį, tačiau tik dabar po viso įtempto ruošimosi Eurovizijos atrankoms atsirado laiko ją užbaigti ir išleisti į dienos šviesą.

“Vieną vakarą su akustine gitara grojau sau virtuvėje. Tuo metu mano gyvenime buvo gana įtemptas laikotarpis, daug darbų ir mažai laiko poilsiui. Neatėjo jokia gera idėja į galvą. O tada man žmona ir pasiūlė padainuot ką nors apie buitį. Atkreipiau dėmesį į neplautus indus. Žodžiai pradėjo natūraliai palengva dėliotis. Aišku, tos lėkštės nestovėjo ten keturias dienas kaip dainos žodžiuose, bet ta frazė labai gerai įprasmino pačią būseną”.

“Mes šiuolaikiniai žmonės visur labai skubame, turime didelius poreikius. Ši daina tegu būna jums proga sustot, pamąstyt. Ir, žinoma, pasimėgauti pačiu buvimu, gamta”, – dalinasi savo jausmais Vladas.

Šia dainą dainos autorius skiria visiems, kurie į klausimą “ką veiki” visada atsako “ai, dirbu”. “Laikas, bičiuliai, šiek tiek sustoti ir paklausyti šios dainos”, – juokiasi Vladas.

Mėnulio Fazė šiemet bandė laimę Eurovizijos nacionalinėje atrankoje su daina “Give Me A Sign”. Deja, į kitą etapą praeiti nepavyko, tačiau atlikėjas labai džiaugiasi pačiu bandymu.

“Svarbiausia yra bandyti. Savo daina tikėjau, ir tebetikiu. Man ji yra labai brangi. Dalyvaudamas Eurovizijoje atradau  naujų pažinčių, naujų klausytojų, o tai ir yra svarbiausia” – pasakoja atlikėjas.

Pasidalink:

NAUJIENOS