Mėnulio Fazė pristato eurovizinį kūrinį: „Tai ilgiausiai kurta ir brandinta mano daina“

Mėnulio Fazė
Mėnulio Fazė © Renalda Kriščiūnaitė
Mėnulio Fazė
Mėnulio Fazė © Renalda Kriščiūnaitė
„Tai yra ilgiausiai kurta ir brandinta mano daina“, – pripažįsta „Mėnulio Fazės“ lyderis, Vladas Chockevičius, pristatantis nacionalinėms „Eurovizijos“ atrankoms „Pabandom iš naujo 2022“ skirtą kūrinį „Give Me A Sign“. Tuo pačiu išleidžiamas ir vaizdo klipas, kuris buvo nufilmuotas sename Klaišių dvare, Akmenės rajone.

„Give Me A Sign“ gimė dar 2021 metų pavasarį. Atlikėjas dar būdamas trylikametis kartu su tėvais išvyko gyventi į Angliją, kur Londone gyveno devynerius metus.

„Kai gyvenau Anglijoje, daug rašydavau ir angliškai, tai rašyti šia kalba man nebuvo naujiena. Parašius dainą supratau, kad tai yra puiki proga atnešti ir pasidalinti savo kūryba „Eurovizijos“ konkurse“, – sako jis.

Prieš devynerius metus su mylimąja grįžęs gyventi į Lietuvą, Vladas įsikūrė kaime ir sukūrė idėjinį ekologinį ūkį. Prieš metus laiko įsirengė savo asmeninę įrašų studiją, kurioje šis kūrinys ir gimė.

„Man šis kūrinys tiek jo prasme, tiek muzikaliai – labai brangus, aš tikiu juo. Pasauliui reikia vilties, vilties ir tikėjimo kasdienybėje. Esu žmogus, daug visko įvyksta, dažniau būna laimės, tačiau pasitaiko ir liūdesio. Sūsidūręs su asmeninėmis problemomis, pradedu viską analizuoti, stengiuosi prisiminti paprastus dalykus, lėtinti gyvenimo tempą, daugiau laiko skirti vidinei ramybei, artimiesiems. Sunkumai – lyg ženklas, ženklas nurimti ir sugrįžti į save“, – savo jausmais dalijasi Vladas.

Kūrinys „Give Me A Sign“ yra apie viltį, laukiant ženklo, įkvėpimui, judėjimui pirmyn, kada būna sunku. Ir tas vilties ženklas visada būna, tik kartais jo ieškome ne ten, kur reikėtų ieškoti. Kartais mažuose dalykėliuose ir yra visas stebuklas. Visiškame paprastume. Prie kūrinio atsiradimo labai daug prisidėjo ir Vlado žmona Laima Džiugytė-Chockevičienė.

„Mes dažniausiai būname namuose kartu, nes mūsų veikla – ūkininkavimas ir muzikos kūryba. Tad džiaugiuosi, kad ji visada šalia, kad galiu pasitarti, ar viena, ar kita melodija suskamba, kuris žodis geriau tinka“.

Laima taip pat sugalvojo visą vaizdo klipo koncepciją, parinko ir sukūrė aprangos stilių. Vaizdo klipą filmavo Elvinas Skabeikis, su kuriuo „Mėnulio Fazė“ dirbo ir ankščiau.

Televizijos žiūrovai Vladą Chockevičių gali prisiminti kaip vieną iš televizijos šou „Lietuvos Balsas“ septintojo sezono dalyvių. Jis savo kūrybą leidžia po „Mėnulio Fazės“ vėliava. Subūręs profesonalių muzikantų grupę, kartu koncertuoja visoje Lietuvoje.

Pasidalink:

NAUJIENOS