M.A.M.A. vasara 2021: festivalį skalaujant lietui suskambo didžiausi vasaros hitai

The Roop mama vasara 2021
The Roop © D. Dambrauskas
The Roop mama vasara 2021
The Roop © D. Dambrauskas
Šeštadienį Kauno rajone, Raudondvaryje praūžė didžiausias pastarojo meto vienos dienos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“.

Daugiau nei dešimt valandų trukęs renginys į Raudondvario dvaro teritoriją, laikantis griežtų saugumo reikalavimų, subūrė tūkstančius klausytojų ir trylika skirtingų atlikėjų ir grupių.

Kaip teigiama festivalio rengėjų pranešime spaudai, patekimas į teritoriją buvo griežtai kontroliuojamas. Čia patekti galėjo tik galimybių pasą turintys asmenys. Taip pat festivalio dalyviai buvo skirstomi srautais į atskiras – raudoną, žalią, geltoną ir mėlyną zonas.

„Šiais metais turėjome nemažai iššūkių, rūpindamiesi lankytojų saugumu. Prieš pat festivalį sužinojome ir naują reikalavimą dėl privalomo galimybių paso, kurį gauti tinka tik PGR testai.

Buvome pasiruošę planui, kuomet testuotume greitaisiais antigeno testais, tačiau šį planą reikėjo pakeisti. Džiaugiamės, kad tai neišgąsdino lankytojų, kad atvyko visi sąmoningi žmonės, kurie turėjo galimybių pasus. Pačioje dvaro teritorijoje pasirūpinome, kad nebūtų grūsčių, visą teritoriją išskirstėme zonomis pagal spalvas, o lankytojams uždėjome zonos spalvos kontrolines apyrankes. Panašu, kad tai pasiteisino su kaupu, sukūrė papildomą komfortą ir saugumą“, – apie praėjusio festivalio saugumo priemones pasakoja organizatoriai.

Dešimties valandų muzikos fiestoje pasirodė ryškiausios scenos žvaigždės. Festivalį atidarė lyriškoji dainininkė Gabrielė Vilkickytė, po kurios sekė vienos garsiausių šalies atlikėjų Jazzu pasirodymas, po jos į sceną žengė šios vasaros vieno iš hitų autorius – Vaidas Baumila, vėliau festivalio dalyvius linksmino reperiai Omerta ir Ironvytas, sparčiai populiarėjanti roko grupė „jautì“, „Eurovizijoje“ šįmet žibėję „The Roop“, skandalingieji „Flying Saucer Gang“, scenos veteranai „G&G Sindikatas“.

Įspūdingą šou, papildytą ugnimi surengė Vidas Bareikis, melomanus šokdino jaunosios kartos atlikėja Jessica Shy, visų dainų tekstus susirinkusi publika dainavo kartu su romantiškuoju Justinu Jaručiu, o festivalį uždarė garsiausias šalies didžėjus Jovani.

„Ačiū visiems, kad kartu sukūrėme įsimintiną įvykį, kurį dar ilgai prisiminsime. Ačiū atlikėjams, kad įtemptuose vasaros grafikuose šis festivalis tapo prioritetu. Ačiū lankytojams, kurių dėka ir įvyko ši didžiulė šventė, o atlikėjai turėjo proga pasirodyti jums, daugiatūkstantinei miniai.

Festivalio rėmuose sakome iki kitos vasaros, tačiau šiandien kviečiame į įspūdingą šalies muzikos apdovanojimų ceremoniją, kuri įvyks 2022 m. sausio 28 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje“, – pranešime spaudai dėkoja organizatoriai.

Pasidalink:

NAUJIENOS