M.A.M.A 2021 scenoje – J.Jaručio pasirodymas: „Dėl penkių nominacijų džiaugiuosi ir jaučiuosi to vertas“

Justinas Jarutis
Justinas Jarutis © D. Dambrauskas
Justinas Jarutis
Justinas Jarutis © D. Dambrauskas
Sausio 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje 11-ą kartą įvyks prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021. Įspūdingoje ceremonijoje skambės populiariausi praėjusių metų superhitai. Šventėje dalyvaus ir penkiskart M.A.M.A nominuotas dainų autorius bei atlikėjas Justinas Jarutis.

„2021 metai muzikine prasme buvo vieni produktyviausių mano karjeroje ir labai tuo džiaugiuosi, – sako J.Jarutis. – Albumas „Tavęs Manęs Savęs“ nuo išleidimo beveik visus metus buvo tarp trijų klausomiausių albumų Lietuvoje. Daugiausiai klausytojų surinkęs koncertas Lukiškių kalėjimo kieme, pasisekęs koncertas „Žalgirio“ arenoje suteikia noro daryti vis daugiau ir daugiau. Dar labai džiaugiuosi, kad šiais metais pavyko kurti kaip niekad daug ir už tai esu dėkingas kolegoms atlikėjams.“

Už nuveiktus darbus – išleistą autorinės muzikos albumą, radijo stotis sprogdinančius hitus ir išskirtinius didžiuosius koncertus, Justinas buvo nominuotas net 5-iose M.A.M.A kategorijose: jis pretenduoja į „Metų albumo“, „Metų atlikėjo“, „Metų koncertinės grupės/atlikėjo“, „Metų kūrinio“ ir „Metų pop grupės/atlikėjo“ statulėles.

„Dėl penkių nominacijų džiaugiuosi, jaučiu, kad savo tikslingu darbu ir užsivedimu to nusipelniau ir esu to vertas. Laukiu apdovanojimų ir, tikiuosi, pavyks atlikti puikų pasirodymą juose“, – sako Justinas.

Justinas Jarutis ir Jessica Shy
Justinas Jarutis ir Jessica Shy © Gabrielius Jauniškis

Įspūdingą apdovanojimų vakarą J.Jarutis su Jessica Shy pakils ant scenos ir atliks savo didįjį hitą „Rugpjūtis“. Šiam pasirodymui ruošiamos specialios, pasirodymo metu kintančios dekoracijos, kurios ištrins ribas tarp namų jaukumo ir areninio šėlsmo.

Daina „Rugpjūtis“ varžosi „Metų kūrinio“ kategorijoje, sėkmės atveju Justinas statulėle dalintųsi su Jessica Shy. O štai „Metų pop grupės/atlikėjo“ nominacijoje šie atlikėjai – jau konkurentai.

Kita vertus, M.A.M.A apdovanojimų vakaras yra ne tik konkurencinės varžytuvės, bet ir Lietuvos muzikos pasaulio didžioji šventė, laukiama visus metus. Sausio 28 d. šioje šventėje, kuri gyvai vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje, gerą nuotaiką dovanos ryškiausios žvaigždės, kurios atliks 2021-ųjų superhitus.

Apdovanojimuose nuskambės ir minėtasis „Rugpjūtis“, ir Vaido Baumilos „Kunigunda“, „The Roop“ „Discoteque“, Justės Arlauskaitės-Jazzu „Vasara“ ir kitos populiariausios dainos, kurios kilnoja stogus karščiausiuose vakarėliuose.

Apdovanojimų M.A.M.A 2021 bilietus platina bilietai.lt. Renginys vyks tik su galimybių pasais ir laikantis visų tuo metu galiojančių saugumo reikalavimų.

Pasidalink:

NAUJIENOS