„Lietuvos balso“ finalistė Vaida pristato ekscentrišką dainą ir vaizdo klipą „Netikėta“

vaida
Vaida / Asmeninis albumas
vaida
Vaida / Asmeninis albumas
„Tai kūrinys, kuriuo išreiškiu ne tik savo, bet ir mūsų visų šėlsmą“,- apibūdindama savo naujajį singlą sako Vaida. „Lietuvos balso” finalistė dainą „Netikėta“ pristato kartu su vizualiai šokiruojančiu video klipu, kuris, anot atlikėjos, „reikalavo daugybės drąsos ir darbo“.

Išskirtiniu muzikiniu skambesiu pasižyminčioje dainoje atsiskleidžia vidinis atlikėjos pasaulis: „Esu linkusi į destruktyvų požiūrį į save ir aplinką, tačiau taip pat esu labai beprotiška asmenybė. Mane užplūdo didelis noras įtalpinti savo beprotybę į muzikinį kūrinį ir reflektuoti psichologinį niūrumą, nihilizmą bei pakvaišusią, teatralinę dvasią.“

Prisimindama savo pirmąją dainą „Skrendu su vėju“, parašytą kartu su „Lietuvos balso“ mokytoja Monika Liu, Vaida pabrėžia savo kūrybos proceso pokyčius. „Pirmasis mano kūrinys buvo ramus ir liūdnai žavingas, o naujai pristatoma daina „Netikėta“ – drastiškai kitokia. Jaučiau poreikį parodyti ne tik trapią, bet ir valdingą savo pusę“.

Stipriu instrumentų bei vokalo skambesiu rūpinosi įrašų studijos Ymir Audio komanda: garso režisierius Snorre Bergerud bei būgnininkas Sindre Skeie. Kalbėdama apie kūrybinį procesą, Vaida neslepia, jog itin džiaugiasi šia darbo galimybe – „Tai vieninteliai muzikantai Lietuvoje, kurie galėjo įprasminti mano idėją“.

„Netikėta“ vaizdo klipe ryškūs, gaivališki atspalviai susipina su tamsesnėmis, šiurpesnėmis detalėmis. „Didelę įtaką vaizdo klipe matomoms idėjoms padarė mano mylima muzika, kinematografija bei literatūra. Pavyzdžiui, keliuose kadruose atsispindi rusų klasikų darbai bei Gėtės aprašyta Fausto sutartis su Mefistofeliu“. Už klipo sukūrimą atlikėja dėkoja Justei Urbonavičiūtei–Kissi Ussuki, o už grimą – vizažistei Dorotėjai Sirvydytei: „Džiaugiuosi, jog galėjau tapti šių menininkių idėjų išpildymo šaltiniu. Atrodžiau kaip deivė“ – sako Vaida.

Atlikėja teigia, jog „Netikėta“ – išskirtinis kūrinys. „Tai itin įdomios struktūros daina, to Lietuvoje dar neteko girdėti. Joje atsiskleidžia dvi skirtingos, tačiau man vienodai artimos pusės – argi tai neįdomu?“

Pasidalink:

NAUJIENOS