„Lietuvos balso“ finalistė Vaida pristato ekscentrišką dainą ir vaizdo klipą „Netikėta“

vaida
Vaida / Asmeninis albumas
„Tai kūrinys, kuriuo išreiškiu ne tik savo, bet ir mūsų visų šėlsmą“,- apibūdindama savo naujajį singlą sako Vaida. „Lietuvos balso” finalistė dainą „Netikėta“ pristato kartu su vizualiai šokiruojančiu video klipu, kuris, anot atlikėjos, „reikalavo daugybės drąsos ir darbo“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Išskirtiniu muzikiniu skambesiu pasižyminčioje dainoje atsiskleidžia vidinis atlikėjos pasaulis: „Esu linkusi į destruktyvų požiūrį į save ir aplinką, tačiau taip pat esu labai beprotiška asmenybė. Mane užplūdo didelis noras įtalpinti savo beprotybę į muzikinį kūrinį ir reflektuoti psichologinį niūrumą, nihilizmą bei pakvaišusią, teatralinę dvasią.“

Prisimindama savo pirmąją dainą „Skrendu su vėju“, parašytą kartu su „Lietuvos balso“ mokytoja Monika Liu, Vaida pabrėžia savo kūrybos proceso pokyčius. „Pirmasis mano kūrinys buvo ramus ir liūdnai žavingas, o naujai pristatoma daina „Netikėta“ – drastiškai kitokia. Jaučiau poreikį parodyti ne tik trapią, bet ir valdingą savo pusę“.

Stipriu instrumentų bei vokalo skambesiu rūpinosi įrašų studijos Ymir Audio komanda: garso režisierius Snorre Bergerud bei būgnininkas Sindre Skeie. Kalbėdama apie kūrybinį procesą, Vaida neslepia, jog itin džiaugiasi šia darbo galimybe – „Tai vieninteliai muzikantai Lietuvoje, kurie galėjo įprasminti mano idėją“.

„Netikėta“ vaizdo klipe ryškūs, gaivališki atspalviai susipina su tamsesnėmis, šiurpesnėmis detalėmis. „Didelę įtaką vaizdo klipe matomoms idėjoms padarė mano mylima muzika, kinematografija bei literatūra. Pavyzdžiui, keliuose kadruose atsispindi rusų klasikų darbai bei Gėtės aprašyta Fausto sutartis su Mefistofeliu“. Už klipo sukūrimą atlikėja dėkoja Justei Urbonavičiūtei–Kissi Ussuki, o už grimą – vizažistei Dorotėjai Sirvydytei: „Džiaugiuosi, jog galėjau tapti šių menininkių idėjų išpildymo šaltiniu. Atrodžiau kaip deivė“ – sako Vaida.

Atlikėja teigia, jog „Netikėta“ – išskirtinis kūrinys. „Tai itin įdomios struktūros daina, to Lietuvoje dar neteko girdėti. Joje atsiskleidžia dvi skirtingos, tačiau man vienodai artimos pusės – argi tai neįdomu?“

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS