„Lietuvos balso“ finalininkė Liepa Lee išleidžia naują dainą ir pristato sceninį vardą

Liepa Lee
Liepa Lee / Kadras iš vaizdo klipo „Neatsitiko“
Liepa Lee
Liepa Lee / Kadras iš vaizdo klipo „Neatsitiko“
Atlikėja ir dainų kūrėja Liepa Lee pristato naują dainą „Neatsitiko“. Jausmingą singlą, kartu su vaizdo klipu, atlikėja išleidžia drauge su muzikos leidybos kompanija „Universal Music Group“.

Nenuspėjama dainos pabaiga

„Neatsitiko“ yra apie du žmones, kurie susitikę pirmą kartą, pajaučia itin stiprią tarpusavio chemiją. Dainos siužeto linija visiškai išsiskiria nuo kitų meilės istorijų, joje nėra visiems nuspėjamos geros pabaigos“, – pasakoja Liepa Lee.

Naujas sceninis vardas

„Lee pravardę gavau keliaudama. Ne visiems užsieniečiams norėjosi pasakoti ilgas istorijas apie kelias vardo reikšmes, o ir jį ištarti kitakalbiams sunkoka, todėl kilo idėja prisistatyti savo vardo sutrumpinimu – Lee. Šis sceninis vardas man duoda šansą išlikti savimi, bet tuo pačiu ir įsikūnyti į išgalvotą scenos veikėją“, – sako atlikėja.

Vaizdo klipas

„Vaizdo klipo filmavimo darbus pradėjome šaltą žiemos popietę ir baigėme tik 5 ryto. Puiki Universal Music Group Lietuva komanda, jos profesionalumas, sukurta atmosfera, ir rūpestis padėjo įgyvendinti dainos istorijos viziją. Niekada nepamiršiu akimirkos, kai po beveik 14 valandų praleistų nuolatos „ant kojų“, baigėme filmavimą ir visi pavargusiais, bet laimingais veidais, bendrai apsikabinome“, – įspūdžiais dalijasi atlikėja.

Trumpai apie Liepa Lee

Charizmatiška atlikėja Liepa Lee, pradėjusi atskleisti savo talentus „Lietuvos balso“ didžiojoje scenoje, greitai užkariavo ne vieno žiūrovo širdį. „Lietuvos balsas“ finalininkė klausytojus žavi savo išskirtiniu skambesiu, drąsa ir kūrybiniais sprendimais scenoje. Artistiškumu ir originalumu pasižyminti atlikėja ne tik puikiai dainuoja ir šoka, ji taip pat kuria muziką ir rašo dainų tekstus.

Kaip pati atlikėja sako, muzika jai visas pasaulis, todėl nenuostabu, jog gyvenime jos tiek daug visur ir visada. Liepa Lee jau yra išleidusi savo pirmąjį singlą „Truputį“ prie kurio prisidėjo Donatas Montvydas ir Tomas Narkevičius (Free Finga).

Pasidalink:

NAUJIENOS