„Lietuvos balso“ finalininkė Liepa Lee išleidžia naują dainą ir pristato sceninį vardą

Liepa Lee
Liepa Lee / Kadras iš vaizdo klipo „Neatsitiko“
Atlikėja ir dainų kūrėja Liepa Lee pristato naują dainą „Neatsitiko“. Jausmingą singlą, kartu su vaizdo klipu, atlikėja išleidžia drauge su muzikos leidybos kompanija „Universal Music Group“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nenuspėjama dainos pabaiga

„Neatsitiko“ yra apie du žmones, kurie susitikę pirmą kartą, pajaučia itin stiprią tarpusavio chemiją. Dainos siužeto linija visiškai išsiskiria nuo kitų meilės istorijų, joje nėra visiems nuspėjamos geros pabaigos“, – pasakoja Liepa Lee.

Naujas sceninis vardas

„Lee pravardę gavau keliaudama. Ne visiems užsieniečiams norėjosi pasakoti ilgas istorijas apie kelias vardo reikšmes, o ir jį ištarti kitakalbiams sunkoka, todėl kilo idėja prisistatyti savo vardo sutrumpinimu – Lee. Šis sceninis vardas man duoda šansą išlikti savimi, bet tuo pačiu ir įsikūnyti į išgalvotą scenos veikėją“, – sako atlikėja.

Vaizdo klipas

„Vaizdo klipo filmavimo darbus pradėjome šaltą žiemos popietę ir baigėme tik 5 ryto. Puiki Universal Music Group Lietuva komanda, jos profesionalumas, sukurta atmosfera, ir rūpestis padėjo įgyvendinti dainos istorijos viziją. Niekada nepamiršiu akimirkos, kai po beveik 14 valandų praleistų nuolatos „ant kojų“, baigėme filmavimą ir visi pavargusiais, bet laimingais veidais, bendrai apsikabinome“, – įspūdžiais dalijasi atlikėja.

Trumpai apie Liepa Lee

Charizmatiška atlikėja Liepa Lee, pradėjusi atskleisti savo talentus „Lietuvos balso“ didžiojoje scenoje, greitai užkariavo ne vieno žiūrovo širdį. „Lietuvos balsas“ finalininkė klausytojus žavi savo išskirtiniu skambesiu, drąsa ir kūrybiniais sprendimais scenoje. Artistiškumu ir originalumu pasižyminti atlikėja ne tik puikiai dainuoja ir šoka, ji taip pat kuria muziką ir rašo dainų tekstus.

Kaip pati atlikėja sako, muzika jai visas pasaulis, todėl nenuostabu, jog gyvenime jos tiek daug visur ir visada. Liepa Lee jau yra išleidusi savo pirmąjį singlą „Truputį“ prie kurio prisidėjo Donatas Montvydas ir Tomas Narkevičius (Free Finga).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS